Sadece Harry Potter Hayranlarının Anlayacağı 35 Problem

Fantastik Canavarlar sitesinde tamamını okumak için: https://fantastikcanavarlar.com/dusunseli/pottermore/sadece-harry-potter-hayranlarinin-anlayacagi-35-problem/

image

Harry Potter ve Azkaban Tutsağı Endişelenme, seni tamamen anlıyoruz – bu işte birlikteyiz… 1- Bir restoranda balkabağı suyu siparişi verdiğinde, herkes sana sanki deliymişsin gibi bakar. 2- Hermione’nin Saptanamaz Genişletme Büyüsü kullanmak yerine tatile giderken her seferinde büyük çantalar ve bavullar taşımak zorunda olduğun için kendini kurban gibi hissedersin. 3- Quidditch dışındaki tüm sporlara ilginin… (DEVAMI…)

1 Beğeni

Ya aynen bende de oluyor Felsefe taşını bilmem kaç kez okudum ama bıkmıyorum bıkmayacağım :heart_eyes:

7- Geç kalan bir trende beklerken kendi kendinize, bunun yerine sadece cisimlenebilseydim ne kadar güzel olurdu, diye iç geçirmek.
11- Kendinizi, kitapları yüzlerce kez okumanıza ve en sevdiğiniz karakterin ölümünü bilmenize rağmen yeniden yaşadıktan sonra, koltukta tahammül edilemez bir hüzün içinde bulmak.
23- İnsanlar seni “Harry Potter ve Felsefe Taşı”nı okurken gördüklerinde “Sen bunu zaten okumamış mıydın?” demesi.
29- Bir konuşma yapmanız istendiğinde kendinizi “Zırla! Tırla! İncik! Boncuk!” derken bulmak.
İşte bunlar tam benlik :slight_smile: hazırlayan, emeği geçen herkese teşekkürler :slight_smile:

3.5 sene önce henüz buraya üye değilken böyle yorum yapmıştım. Şimdi bu yazıya tekrar denk geldim, aynı şeyleri düşünürken buldum kendimi ve bi baktım zaten yazmışım :laughing: :laughing:

1 Beğeni

Sonuncu çok doğru en az 3-4 seriyi öylece bıraktım