Sakırtlak Han'ın Kıyameti

Merhabalar,

En başta biraz aklım karışır gibi olsa da sonrasında su gibi akan, yer yer güldüren tatlı bir öykü olmuş. Sondaki sözlük ve şarkı önerisi de pek güzel bir fikir :slight_smile: Kaleminize sağlık.

Sevgiler,

1 Beğeni

Çok çok teşekkür ediyorum yorumunuz için. Sözcüklerin çok anlaşılamayacağını bildiğimden liste koydum. Türkü ise Dedem Korkut’la ilgili çok sevdiğim bir türküdür. Aklınız neden karıştı merak ettim. Konu bütünlüğü açısından mı yoksa dil mi karışık geldi? Eleştirileri önemsiyorum. Görüşmek üzere. :kissing_heart::kissing_heart:

1 Beğeni

Konu bütünlüğü açısından herhangi bir sorun yoktu, sanırım dil kullanımına alışmam ikinci paragrafın ortasını buldu, ama bunu kötü bir eleştiri olarak söylemiyorum :slight_smile: Zaten öyküye girişte yaşadığım bir durumdu ve sonrasında karakterleri tanıyıp gidişatı anlayınca öykü akıp gitti :slight_smile: Elinize sağlık tekrardan

1 Beğeni

Elbette kötü bir eleştiri de yapabilirsiniz hakkınızdır. Sadece bu güzel geri dönüşü ayrıntılandırmak istedim. Burada yazdığım öyküleri daha sonrasında yeniden yazıp geliştirme fikrim var çünkü. Çok teşekkür ederim yeniden. Beğenmenize sevindim.

1 Beğeni

Sakırtlak Han’ın yeni maceralarını bekleyenlere. Sakırtlak tam 2 sene sonra yeni bir özel seçki sayısında size geri döndü.