Satılık Sıfır Kitaplar (Hiç Okunmadı)

Yalnız şöyle bir durum var bilmeniz gereken. Sonra problem olmasın. Değiştirilmiş Karbon setinin diğer iki kitabı 1.baskıdır. Set halinde almıştım ve bu şekilde göndermişti İlknokta.
Bir de Dirilen Öfke kitabının ilk sayfasında küçük bir sorun var. Resmini ekliyorum. Kitap geldiği zaman bu şekildeydi. Kabul ederseniz benim için diğer konularda sıkıntı yok.

Yok hocam ya ben okumak için alıyorum sıkıntı olmaz benim için. Aslında yazım hatasını da pek takmam. Yazım hatalı Agatha Christie kitaplarını okuya okuya alıştım. Sadece bugün denk geldi böyle bir bilgi ben de sorayım dedim. Kısacası kabul.

Edit: Şeffaflık için teşekkürler.

2 Beğeni

Olsun hocam önceden söylemek gerek. Tamamdır o zaman. Ben size bilgileri mesaj olarak gönderirim.

3 Beğeni

Değiştirilmiş Karbon seti
Kapan
5. Kurban
Ben, Robot

satılmıştır.

1 Beğeni

Kitaplar geldi. Teşekkür ederim tekrar.

1 Beğeni

Rica ederim. Keyifli okumalar dilerim

Satılan kitaplar listeden çıkarılmış, yeni kitaplar eklenmiştir.

Drizztler ithaki basımıysa benim için ayırır mısınız ?

1 Beğeni

Evet İthaki. Hiç okunmadı, çok temizdir. Tamamdır ayırıyorum o zaman.

1 Beğeni

Çocukluğun Sonu, Kaplan Kaplan alabilirim. Rica etsem siz kargo ücretini gönderirken ödeseniz ben size ona göre havale yapsam. Şuana kadar bozuk para gönderebilmiş değilim havale yaparken. Kargo dahil tam fiyat çıkabilir belki. Zaten daha önce alışverişimiz olmuştu. Kabul ederseniz Ptt kargo tercih ederim.

1 Beğeni

Olur sizin için ayırıyorum. Kargo ücretini de ilk etapta ben öderim.

Bana bildirirsiniz sizin gönderiminizden hemen sonra işlemi gerçekleştiririm. Teşekkür ederim.

1 Beğeni

Yine kaçırdık Drizzt’leri :slight_smile: Aslında bende vardı o seri ama kime verdiysem geri gelmemiş :frowning:

1 Beğeni

Hep erteliyordum bende bugüne kısmetmiş almak :blush:

2 Beğeni

Maalesef kaçırmış oldunuz. Kitaplar da çok temizdi. Biraz hasarlı gelmiş, ben de değişime göndermiştim hatta. Kısmet artık hocam.

1 Beğeni

Galaktik imparatorluk hala satılmamışsa ben alabilirim.

1 Beğeni

Ne yazık ki sizden önce başka bir arkadaş ayırttı seriyi.

1 Beğeni

Satılan kitaplar listeden çıkarılmış, yeni kitaplar eklenmiştir.

Buz ve Ateşin Şarkısı serisi (kutulu 9 kitap) eklenmiştir. Seri sıfır olup tertemizdir, kapakları dahi açılmamıştır.

@Van_Manderpootz, Buz ve Ateşin Şarkısı serisini aradığınızı okumuştum bir iletinizde. Eğer satın almadıysanız ve ilginizi çekerse, seri hasarsız, sıfırdır.

Kitaplarım sorunsuz geldi. @Blackheart çoğu kitap firmasından daha özenli bir şekilde paketleme yapmış. :slightly_smiling_face:

2 Beğeni