Sayı #128: "Mühür Öyküleri"

Açıp kendi öyküme bakasım geldi valla. :grinning: Seçkide ve bir kitapta yer almak yazar adına mutluluk kendi adıma. Keyifle okuyun. Bu arada herkesin eline, yüreğine, kalemine sağlık

1 Beğeni

daha sizi okumadım okurken üşenmezsem foto atarım :slight_smile:

1 Beğeni

Çok naziksiniz efendim, düşünmeniz yeter.

değerli arkadaşlar tümünüzün hikayelerini okudum ve elimden geldiğince eleştirmeye çalıştım. genel olarak duygu anlatan yazılardan keyif almıyorum. onları öykü/hikaye olarak da göremiyorum açıkçası. örnek vermek gerekirse “Uyuyalım mı?, Mühür Kafalı Bacılar” gibi öyküler fazla duygu odaklı. takip edecek bir olay bulamıyorum. duygu olacaksa bu bence “İkinci Kez Doğmak Mümkün mü?” hikayesinde olduğu seviyede olmalı.
açık konuşmak gerekirse kayıp rıhtımın öykü seçkisi mantığına da çok oturtamadığımdan ön yargılı davranıyor da olabilirim. bilmiyorum. ama çok beğendiğim olurken çok keyif aldığım onlarca öykü var… tümünüzün eline sağlık.
“Tepegöz ve Şaman, Koca Ana’nın İzinde, Lahitteki İz, Moht, Kutu, Cadı Katı, Eti Senin Kemiği Benim, C19, Afiyet Hanım ve…” aklımda kalan, beni iyi anlamda şaşırtan öyküler…

3 Beğeni

Harika bir fikir olmus. Yazarlara muhtesem bir hediye ve guclu bir motivasyon sagladiniz.

1 Beğeni

Düşünceniz ve emeğiniz için teşekkür ediyoruz. Şu kasvetli günlerde aydınlık bir havadis oldu bizlere…