Sosyal Medya Platformlarında İlgi Çeken Yorumlar

bu duruma gülmeli mi yoksa ağlamalı mı bilemedim… Tüm iyi niyetimle söylüyorum ki bu insanlar da bizim insanlarımız ve kesinlikle yardıma ihtiyaçları var…

3 Beğeni

Yahu 90 milyona yakın nüfus var bu ülkede. Olacak tabiki böyle 3 5 kişi. Böyle yorumları görüp de ciddiye almaya ne gerek var.

1 Beğeni

Yüzde yüz katılıyorum. Çok nüfuslu ülkelerde toplumun her kesimine eğitim sağlanması zor oluyor, hal böyle olunca bu şekilde cahilce yorumlar yapabilen insanlarla karşılıyoruz maalesef.

Mesela ABD bizden çok daha gelişmiş bir ülke ama Dünya’nın düz olduğunu iddia eden ve bu konuda inatlaşan insanları da var.

1 Beğeni
8 Beğeni

12 Beğeni

@Kalbars Karikatür paylaşımı yasak.

Tamam, böyle bir kural varsa uyarım tabii ama neden?

1 Beğeni

Bazı karikatüristlerin sosyal medyada ve sitelerde karikatürlerini paylaşanlarla ilgili telif davaları açmaları nedeniyle sanırım.

10 Beğeni

Anladım hocam, teşekkürler. :pray:

2 Beğeni

Akbank şöyle bir açıklama yapsa şaşırmam. :slight_smile:

6 Beğeni
7 Beğeni

:slight_smile:

7 Beğeni

Tarih tekerrür eder :grin:

9 Beğeni

İlk olay çok tutunca farklı oyuncular ile yenilerini çekiyorlar. :slight_smile:

4 Beğeni
12 Beğeni

Galiba 95’de i386 mono ekran bir PC’de DOS ve basic türevleri ile takılıyordum. O zamanlar 1.44 disketler de bizim internetimizdi. :slight_smile:

5 Beğeni

Hey gidi günler, 2000’li yıllarda internet kafem vardı. Gelen müşterilerim genelde oyun oynardı. (half life, quake tarzı) cumartesi gecesi 24:00 da kepenkleri kapatmadan önce eve gidenleri gönderir kalanlarla sabaha kadar oyunların dibine vururduk

3 Beğeni

Yuh.

2 Beğeni

Ah ah biz de ortaokulda öğle arası giderdik oyun oynamaya. Biz General oynardık. Atom atmak yasaktı ama saatin bitmesine yakın herkes gizli tesisinden son dakika atom atıp çıkarlardı. Ne günlerdi be.

1 Beğeni