Sosyal Medya Platformlarında İlgi Çeken Yorumlar

https://www.instagram.com/p/CkVlqmLDIWD/?utm_source=ig_web_button_share_sheet

Martı yayınlarından güzel tespitler.

3 Beğeni

8 Beğeni

11 Beğeni

25 Beğeni

16 Beğeni

7 Beğeni

Bu insanlar bu zeka ile nasıl hayatını devam ettirebiliyor, ne biliyim su diye çamaşır suyu falan içip ölmüyorlar çok merak ediyorum.

19 Beğeni
6 Beğeni

Ben bunların pek ciddi olduğunu sanmıyorum hocam. Bu tarz şeyleri paylaşanların doğruluğu vesaireyi önemsediğini de sanmıyorum. Hedef kitleyle engagement/iletişim bunlar hep. Bu örnek tabi biraz fazla uca kaçmış. Ama bence bu, paylaşımı yapan kişinin zekasından bağımsız daha çok “kitlesine yedirebilme” çizgisinin tam olarak nerde olduğunu bilmemenin bir göstergesi. Belki de test ediyordur, belki de aklına geleni yapıyordur; tavana çiğköfte atar gibi. Yapışanlarla yoluna devam ediyordur.

1 Beğeni

Ben paylaşan kişiye imreniyorum açıkçası. Büyük ihtimal 3-4 yerden maaş + anadolu belediyelerinden ihaleler alıyordur. Bunlar dinini satılığa çıkaran insanların dinlerini alma konusunda çok başarılı olduklarını ülkenin içnide bulunduğu durumdan görüyoruz. Ben bunu beğenip rt yapan tek beyin hücresini ortak olarak paylaşan kesim için söyledim daha çok.

4 Beğeni

2 3 gündür video oyun sayfasında sürekli bu oyunu beklediğimi paylaşıyorum. Benim için çok özel bir oyun. Bunun sebeplerinden birisi ise yıllar önce god of war 3 oyununun reklamını istanbulda metroda görmemdir. Hiç unutamam. O zaman ufakken diyordum kendime. Yani bu adamın muhtemelen haberi yoktur, 3.oyununda reklamının akp istanbulunun metrolarinda yayınlandığından. Hey gidi. Provakasyon yapmaktan dava edilmeli bu adam.
Edit: Bu arada bu adam eski Beşiktaşli kaleciydi. Diyorum bir yerden tanidik geliyor diye.

2 Beğeni

Eski Beşiktaşlı (ve Fenerbahçeli) kaleci Murat Şahin değil sanırım, isim benzerliği var. Eski kaleci olan en son Sergen’in teknik ekibindeydi.

1 Beğeni

Biosunda spor geçmişi ve bjk görünce o kişi sandım. Yanlışlıkla kaleci Murat Şahini zan altinda bırakmayalım. :sweat_smile:

2 Beğeni

image
image

Satılık, onaylı kullanıcı olayı Twitter’ın güvenilirliğine büyük darbe vuracak gibi duruyor. Bakalım Musk ne planlıyor.

5 Beğeni

Mavi tık almak çok zor değil zaten.
Bilmeyenler parası olanlar Sosyal medya ajanslarına yaptırıyordu bu işi.

Para kazandıran bir iş olduğu için sırf sadece bu hizmeti verenler için ekmek kapısı olduğu için kimse nasıl bir yöntemle alınacağını öğretmez ama en azından yerli yabancı webmaster forumlarında arada bir “gaza gelip” küçük ipuçları verenler oluyordur.

Musk milletin ekmek kapısını kapatacak :slight_smile: ama şimdi en azından isteyen herkes manipülasyon yapmadan parasını verip alabilecek.

1 Beğeni

10 dolara mal ettiği insülini (hayat kurtaran bir ilaçtır) 750 dolara satarken bir şey yok, aşırı şişen fiyatların ineceği söylentisiyle hisseler düşünce auuvvv! Twitter’ın var olduğu zaman içinde yaşanan en hayırlı iş olmuş bu trollük. Gönülden kutluyorum. Keşke daha da çakılsa hisse fiyatları.

6 Beğeni
3 Beğeni

“Paranı ver” ile başlaması müthiş anlamlı değil mi ya?

Bu şahsın bir hitabe yazabileceğini düşünmek, hatta bir şeyler yazabileceğini düşünmek anlamsızdır doğru, fakat eğer yazabilseydi ne yazardı gibisinden bir çabaya girilirse, o hitabenin “Paranı ver” ile başlaması son derece anlamlıdır! Nasıl da denk düşmüş yani…

Ak-gençliği tebrik ediyorum. Önderlerinin zihin dünyasını, bilinçaltını çok güzel çözmüşler. Bu bir başarıdır. Herkes uyanık ve herkes her şeyin farkında.

Beşinci dizenin sonunu okuyunca, acı acı gülümsüyor insan. Zamanında televizyon ekranlarında “kindar nesil yetiştireceğiz” diye bağırarak ilan eden Erdoğan’ın o konuşmasını Ak-gençlik seyretmemiş anlaşılan.

(Erdoğan ailesinin kontrolündeki TÜGVA (Türkiye Gençlik Vakfı)'nın Kocaeli’deki şubesinin duvarına asmışlar bu sahte hitabeyi)

3 Beğeni

Yeni kitap haberleri başlığına girmeye korkuyorum, takip ettiğim 3-5 seriden yeni kitap çıkacak diye stres oluyorum resmen.

7 Beğeni
10 Beğeni