Sosyal Medya Platformlarında İlgi Çeken Yorumlar

16 Beğeni

2 Beğeni

:slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

4 Beğeni

images

12 Beğeni

@ojela yazmış olabilir bu yorumu. :slight_smile:

1 Beğeni

Kendisini tanımadığım için bilmiyorum.
Zaten o sorunun muhatabı ben değilim.
Kitaplarla ilgili bir grupta gezinirken denk geldi.
:blush:

1 Beğeni

:slight_smile:

Şu samanlar nedeniyle ben de yakın zaman öncesine kadar bu baskıyı almamıştım.

13 Beğeni

Kargoların neden geciktiğini şimdi anladım. :slight_smile:

12 Beğeni

1984 kadar olmasa da seviyorum bu baskıyı. Önceden garipsemiştim gerçi ama alışınca güzel :smiley: Keşke o hayvanların çamurdan heykeli, yumurtası falan gerçekten içeriden hediye olarak çıksaydı çok sevinirdim ne yalan söyleyeyim :joy:

2 Beğeni

Köy yumurtası var mıydı? :slight_smile: Şu samanlara ne gerek vardıysa.

2 Beğeni

Samana karşı alerjin yoksa boşver sıkıntısı yok. Ben ilk samanlar dökülür mü diye endişeleniyordum ama öyle bir şey olmadı neyse ki :sweat_smile:

1 Beğeni

Bu paylaşımda ilginç olan tam olarak nedir, ben anlayamadım. Yiğidim demesi falan mı :slightly_smiling_face:

Absürd olmuş evet. Fabl tarzında siyasi bir hiciv romanına sadece fabl demek garip kaçmış doğrusu. :slight_smile:

1 Beğeni

28 Beğeni

https://twitter.com/OrwellNGoode/status/1595860122600882177?s=20&t=EdIxfMhq5WCHtU6DPnN8rw

4 Beğeni

15 Beğeni

2 Beğeni

Haberde önemli bir hata var, kendisi bir yıldır pratisyen olarak çalışmıyor (öyle bir şey mümkün değil), kendisini tıp fakültesi mezunu olarak tanıtmış, uzmanlık sınavını kazandığını söyleyerek, uzmanlığa başlayana kadar gözlemci olarak kalmak istediğini belirtmiş. Gözlemci asistan olarak 4 ay ara ara hastanede takılmış. Tıbbi bilgisinin eksikliğinden kuşkulanılınca gerçek ortaya çıkmış. :blush:

6 Beğeni
21 Beğeni
34 Beğeni