Sosyal Medya Platformlarında İlgi Çeken Yorumlar

Ben beğendim. İlla bi akım olacaksa böyle olsun.

3 Beğeni

Bilimkurgu önersek okur mu acaba?

2 Beğeni

Bunca yıllık kitap kurduyum böyle elma görmedim :joy: Çok şükür bugün de kültürlendik

5 Beğeni

Ben yeni gördüm. Geçmişi olaylı olan biri ama pek ayrıntılı bilmiyorum. Sanırım Orhan Pamuk ile bir bağlantısı da varmış.

Hayır yani insan hikayeye odaklanamıyor :slight_smile:

3 Beğeni

Herkes İtaatkar (Karolin Fişekçi) Fiyatı, Yorumları, Satın Al - kitapyurdu.com olacak. Çıkardığı kitap da manidarmış. ¯⁠\⁠_⁠(⁠ツ⁠)⁠_⁠/⁠¯

1 Beğeni

Hemen sepetime ekliyorum. Destek olmak gerek.

Hanımefendiye Malazan okutturalım. Yitikler tekrar dirilsin.

5 Beğeni

Twitch’e de gelir bu konsept. Hot tub okumaları falan.

1 Beğeni

Sapyoseksüel abazaların ilgisini çekebilecek bir içerik. Meriçlerimizin yüreğine kitap okuma aşkı dolduracaktır. Sonuna kadar destekliyorum ülkecek böyle böyle kalkınacağız safkljaskjfl

2 Beğeni

9 Beğeni

En beğendiği kitapları öpen bu kadını getirdi aklıma.

Sektör değişiyor hocam. Amouranth etkisi her yeri etkliyor.

1 Beğeni

Akım derken enteresan bir çekim olmuş hocam. Tolstoy’dan Diriliş’i de okursa dirilenleri takip etmeye matematiğimiz yetmeyebilir.

1 Beğeni

Tam “sex sells” olayı olmuş. Umarım genç dimağlarımıza kitabı sevdirecek bir gelişme olur.

En başta Yapı Kredi geliyor sanırım.

Ondan sonra vay efendim biz bu eski destanları niye hiç anlamıyoruz…

Gençlerimize kitap okuma aşkını aşıladığı için ne kadar teşekkür etsek az.

@oguzeren bakış açımızı değiştirmek gerek. :joy:

1 Beğeni

https://twitter.com/partisanenkampf/status/1605347912531456000?t=IE8XMqXRVkvh_XWhS70PeA&s=19

4 Beğeni

User’ı client’a dönüştürmüşler. Kullanıcıdan, müşteriye. :slightly_smiling_face: Sebep de epey saçma. Bir benzeri bizim ülkede de vardı. Yol iştirakçısını yol kullanıcısı olarak değiştirmişlerdi. Ortak olmaktan, tüketmeye… Kapitalist söylem nasıl da büküyor kelimeleri, istediği kalıba sokuyor.

3 Beğeni