Sosyal Medya Platformlarında İlgi Çeken Yorumlar

Uzun zaman önce şarkıyı kliple de izlemiştim bir yerlerden tanıdık geldi diyordum da çıkaramamıştım :grin:

1 Beğeni

14 Beğeni

Yok artık ahahhahaha

11 Beğeni

GS-TFF-FB üçlü şekilde birbirine girmiş,onların konuşulduğu bir videoya gelen yoruma bakın :joy: :joy: Evet kardeşim şuan en büyük dert kale arkası mescidi emin ol.

1 Beğeni

Bence Carl Sagan’a dokundurmalar olmamış…

Senin ellerin kadın kokuyor
Toprak kokuyor tenin
Git de bir duş al
Parfüm ter kokusu igrenç kokuyor.
Taptuk Emre çözüm üret
Alta alta kelimeler cümleler yazınca şiir olmuyor.

:slight_smile: :slight_smile:

4 Beğeni

Daha kötülerini okudum.

Şiir bu ülkede okunmuyor diyorlar, tüm ülke şair olunca ortaya bu çıkıyor, çok seçmece okuyoruz… Ne yapalım. :slight_smile:

1 Beğeni

Bu ülkenin çok iyi şairlerinin de çok manasız şiirleri var. Şiir konusu bence tartışmaya çok açık. Şiir nedir, nasıl şiir yazılır? Bu iki soru biraz bakış açısına bağlı. Serbest biçim olduğu sürece bu şiirdir. Ne anlatıyor konusuna gelirsek orası da şaibeli. Tek cümleli şiirler gördüm. Bazen okurken ben de deliriyorum. Bu ne biçim şiir diye ama şiir işte…

3 Beğeni

Aziz Nesin’e ait olduğu söylenilen bir söz vardı, “Bu ülkede her beş kişiden altısı şair” diye.

1 Beğeni

Arkadaşlar lütfen amatör şairleri yıpratmayın. Benim de yazılmış bir adet şiirim var. :rofl:

Gel seninle büküm sürüşü yapalım.
Birlikte Alfa Centauri’ ye uçalım.
Dünya dışı ilk zeki yaşamı bulalım.
Hep birlikte alemlere akalım.

Romantizm desen var, bilim kurgu desen var, kafiye desen var. Daha ne olsun. :crazy_face:

5 Beğeni
7 Beğeni

:slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

8 Beğeni

Nalet olası federaller

7 Beğeni

Başka yerde olsa delimanyak diye kovalarlar bu adamı, bu ülkede ben kendimi bildim bileli siyaset yapıyor, peşinden gideni de var.

2 Beğeni

İnsanın kendi idrak etmesi gerekirdi, tamam denedim olmadı buraya kadarmış, bayrağı gençlere bırakıyorum demesi gerekiyor. Benzer sözler Mİ içinde geçerli sen yeterli imzayı bilmem kaç günde anca bulmuş ama hala ikinci tur diyor. Gerçeklik algımız bu kadar mı kötü…

1 Beğeni

Ara sıra basan sendrom:

23 Beğeni

Demek ki hepsi okunmuş.

2 Beğeni

19 Beğeni