Stanislaw Lem Kitapları

Yazarın tüm külliyatının basılacağına dair cevaplar var, hafta içi yetkili ile iletişime geçip öğreneceğim. :slight_smile:

5 Beğeni

Kapaklarla ilgili teyit alabildiniz mi?

Kapaklar onlar sanırım. Kendi instagram hesaplarında da başkasının paylaştığı gönderiyi paylaşmışlar.

2 Beğeni

Kontrol etmemiştim, paylaştıklarına göre onlardır. Harikalar bence.

2 Beğeni

Kapaklar yukarıda da söylendiği gibi sanırım bunlar olacak.

Solaris ve diğer kitapların durumunu hafta içinde soracağım. :slight_smile:

4 Beğeni

Stanislaw Lem Facebook sayfasında Alfa yayınlarıyla ilgili şöyle bir paylaşım gördüm.

6 Beğeni

22 kitaplık seri olarak basacaklar demek. Alfa’ya şapka çıkarıyorum :clap:

9 Beğeni

Hafta içi cevaplayacağım demek istedin sanki :stuck_out_tongue_winking_eye::stuck_out_tongue_winking_eye::stuck_out_tongue_winking_eye:

3 Beğeni

En alttaki Merhabalar diye başlayan yorumu niye böyle bir postun altına yazar bir insan şaka gibi :kudur:

1 Beğeni

Merhabalar diye başlayan yorum hangisi anlayamadım.

1 Beğeni

En sonunda Fiyasko’ya kavuşabileceğim :smiling_face_with_three_hearts: Gel, gel!

3 Beğeni

Lem’in postunun en altında bi dolandırıcık postu paylaşmışlarda onu dedim.

2 Beğeni

Strenergy’den açıklama bekliyoruz. :slight_smile:

2 Beğeni

Aslında soru hattında yazmıştım sanırım. Lem’in ülkemizde yayın hakları artık Alfa’da. Solaris’in telif süresi dolduğunda (2021 dendi) Alfa’ya geçmiş olacak. Tabi birde İthaki’nin bastığı Yenilmez var. Yine bu kitap da telif süresi dolunca Alfa’ya geçiyor. Bu durumun adı opsiyonel yayıncılık (yanlış hatırlıyor da olabilirim) olarak geçiyormuş.

Yani kısacası Lem’in dilimizde bulunan tüm kitapları Alfa tarafından basılacak. Yetkiliye sorduğumda Lem in dilimize çevrilmemiş kitabı yok diye söyledi. Yayınevi 2020 Lem yılı olacak dedi. İlk kitap haftaya matbaaya gönderilecekmiş. :slightly_smiling_face:

11 Beğeni

Az bir zaman kaldı gibi :blush:

18 Beğeni

Kitaplar pazartesi günü dağıtıma çıkmaya başlıyor. Hazırlıklı olun.

7 Beğeni

Kartlar elimizde hazırız, :slight_smile: esas onlar iyi hazırlık yapsın, benim bile bazı eksiklikler canımı sıkar oldu (dizgi, kapak uyumsuzluğu vb)

9 Beğeni

Yanında post-it de yollasınlar. Benimkiler tükendi. :buyucu:

4 Beğeni

Siparişe açılmasını tetikte bekliyoruz :slightly_smiling_face:

4 Beğeni

Kapaklara külliyat numaraları eklenerek geliyor.

20 Beğeni