Şu Anda Ne Dinliyorsunuz?

(Cihan) #1741

(yunusemre) #1742

Ver mehteri, ver allah ver, ver allah ver, yermisin yemezmisin. Gerçekten iyi marş ama takıntı yaptıracak ölçüde.

(yunusemre) #1743

Gariban kolombiya köylüsü ne bilsin din satmak, kokain satmaktan çok daha evladır ve çok daha yasaldır.

(yunusemre) #1746

Of be eski rapciler isyankar abi

(yunusemre) #1747

Bu benim zaman çarkı kitabını okuduğum zamanlarda son savaşın gerçekleştiği anda çalması gereken şarkı gibi geliyordu hep.

(yunusemre) #1748

İkinci olarak al Thor ejder :grinning:

(Emre ) #1749

(yunusemre) #1750

Çok kötü cidden umarim uyuşturucu falan kullanmıyorsunuz bunu dinlemek için yoksa dinlenmez. :grinning: Gençliğinize yazık üzülüyorum

(Emre ) #1751

Anlamadım, bu nasıl bir yorum?

(yunusemre) #1752

Yine bir çocukluk mutluluk anı.:grinning:

(Emre ) #1753

Bunu sadece gerizekalılar dinler

Şimdi ben hem dubstep dinliyorum knife party falan, bunun yanısıra space jam’in NBA şeysi de hoş bir anı ben şimdi hem salak, hem gençliğime yazık etmiş oldum. Olan yine bana oldu :joy::joy:

(Emre ) #1755

Yok benim anlamadığım herkes medeniyetçi, “open-minded”, şöyleyim böyleyim triplerindeyken insanların okuduğu kitaba, giydiği kıyafete dinlediği müziğe göre saçma sapan yargılarda bulunması beni deli ediyor. Ulan ben şurda aynısını yazsaydım linç tayfa toplanıcaktı. Adam uyuşturucu muyuşturucu diyor. Bu internetin başına geçen insanlar Freud oluyor ya sürekli tespit kasacaklar. Gel uyuşturucu kullanıyorum eğlenmek istiyorsan sana da pay ederim. Şimdi kafaya takmacılar da gelir eminim. Bak ben diyor muyum sana o elinde tuttuğun sigara, uyuşturucuya ulaşamadığın için kendini kandırdığın lanet bir varoş oyuncağı. Herhangi bir tespit kasıyor muyum, yok. Günlük hayatımızda uğraştığımız yetmiyor bir de internette çıkıyorlar karşımıza. İkiyüzlü insan topluluğu ya salaksınız cidden.

(yunusemre) #1756

Yeni nesil Led Zeppelin

(Y. Ezgi Erdoğan) #1758

(fatih çetin) #1759