Taş Kapılar çıkıyor mu?

Uzun süredir BookDepository’de kitap ön siparişde, güvenilirliği nedir resmi açıklama olmadan nasıl böyle ön siparişe açabiliyorlar bilmiyorum doğrusu. Yazar veya yayınevi tarafından resmi bir açıklama yok bildiğim kadarıyla.

Bakın @irbis bu soruya daha önce şöyle cevap vermiş. Söz konusu Taş Kapılar olunca kendi adıma paçayı sıvamak için dereyi görmem bile yetmeyecek, o dereye girmem lazım.

2 Beğeni

Benzer bir durum Locke Lamora’nın dördüncü kitabında da yaşanmıştı. Amazon’da ve birkaç sitede 2019 Eylül diye belirtilmişti fakat yazardan cevap gelmişti. Aynı durumun bu kitap için de geçerli olduğunu düşünüyorum.

3 Beğeni

Yazar 4. Kitabın tarihini belirtmiş miydi? Pek hatırlamiyorum da.

1 Beğeni

Taslağının bittiğini 2020 gibi gelme ihtimali olduğundan bahsetmişti sanki.

1 Beğeni

Evet doğru ya. Ben iyice balik hafızalı olmaya basladim. Teşekkürler.

@Xerhias sanda tésekkürler.

1 Beğeni

Bu seri kaç kitap olarak planlandı?

3 olması lazımdı.:thinking::thinking::thinking:

2 Beğeni

https://forum.kayiprihtim.com/t/patrick-rothfuss-kralkatili-guncesi-nin-sadece-baslangic-oldugunu-soyluyor/1667
@narpal :roll_eyes::smirk::persevere:

1 Beğeni

Bu hızla ancak “giriş” kısmını okuruz zaten. 3. Kitabın çıkacağı tarih kesinleşince başlarım artık seriye :confused:

2 Beğeni

Ben de bekliyorum. :smiley: İyi ki okumamışım diyorum çünkü bu musmuhteşem hafızamla şu an fıttırmış olabilirdim.

2 Beğeni

Kitapları hem kalın hem uzun serileri arayı uzun tutarak okumayı sevmiyorum. O kadar zaman geçince hikayenin sadece ana hatları kalıyor aklımda detaylar kayboluyor.

1 Beğeni

Kesinlikle katılıyorum. Üstelik benim aklımda ana hatları bile yarım yamalak kalıyor. :smiley:

1 Beğeni

kitap çıkınca çeviri editörlük vs derken ne kadar bekleriz acaba?

aynı zamanda çıkma gibi bir güzelliği olabilir mi?

Bu kitap 2 seneye çıkmaz. Her zaman dediğim gibi çıktığı zamanda beklentileri karşılayamayan yetersiz bir son olacak. Patrickde bir daha kitap yazmayıp, oyun oynayıp kitap eleştirmenliği yapacak.

3 Beğeni

eksik yazmışım, ülkemize ne zaman gelir demek istemiştim, yurtdışında çıktıktan sonra

Alican Saygı Ortanca daha önce bu soruma böyle cevap vermişti;

1 Beğeni

Teşekkürler, çok iyi o zaman

1 Beğeni

Haklısın bu arada ilk defa “centilmen piç” ve “Kralkatili güncesini” okuyan biriyle konuşuyorum çok mutlu oldum