Taş Kapılar çıkıyor mu?

Haklısın bu arada ilk defa “centilmen piç” ve “Kralkatili güncesini” okuyan biriyle konuşuyorum çok mutlu oldum

Taş kapıların çıkış tarihi hakkında o kadar çok spekülasyon var ki neden yazamıyor bence hikaye o kadar genişledi ki tek kitapta bu son yapıp okuyucu tatmin etmesi zor
ayrıca kitap bence yazılmış en iyi fantastik eser tartışmasız

Sonu bile olmayan 2 kitaplık bir seri nasıl tartışmasız en güzel eser olabilir ki ? Vaad ettiği hiçbirşeyi gösteremeyen ve son kitap çıksa bile gösteremeyek olan bir eserden bahsediyoruz.

4 Beğeni

“Bence” dedikten sonra akan sular durur :slightly_smiling_face: Herkes istediği seriyi istediği yere koyma hakkına sahiptir.

1 Beğeni

Bu şarkı sana gelsin. :joy:

2 Beğeni

Aynen anahtar kelime o aslında. Gerçi bende çok seviyorum bu seriyi ama o kadar çok zaman geçti ki okumam üzerinden. Sevgi yerini nefrete bağlamaya başlıyor. Ben başladığımda 2.kitap yeni çıkmıştı ve 3.kitap çıkmak üzere, herşeyi hazır deniliyordu.

2 Beğeni

sene-gecen-sene_508942

6 Beğeni

Kısa süreli bir kalp krizi ve ardından Patrick Rothfuss’a kötü sözler. Taş Kapılar ile ilgli bir haber görünce sürekli girdiğim döngü.

2 Beğeni

Bir eser düşün ki baş karakterin cebindeki parayı sayıp ay sonuna daha doğrusu dönü sonuna yetirmeye çalışıyorsun yada sevdiğin kadının başka adamların ellinde görüp gülümseyerek aynı oyunu oynuyorsun yada barda ki Kote’nın sürekli hikayeye hakkında bilgi verip muazzam bir hikayeyi sonuna yakın kesip burada duralım sonra işler çok kötü olacak dedikten sonra hüzünlü bir şekilde bardak silmeye geri dönmesindeki hüzün ve merakla bekliyorsun yada Auri her "Her bana ne getirdin " dediği zaman mutlu oluyorsun yada Ellodin kvote 'i her rezil edişinde hem utanıp hem kahkaha atıyorsun yada yada yada inan daha çok yazarım ama demek istediğim bir eser düşün ki aynı bölümün başında beni güldürsün ve o bölümün sonun da beni ağlatsın ben bunları hissetim bu eserde

1 Beğeni