Tek Seferde (Bir Günde) Kitaplara Harcadığınız En Yüksek Miktar Nedir?

Normalde 100 TL’nin biraz üstü tutardı ama en son alışverişim 218 TL falan tutmuştu.

400 TL bu ay aldım aslında 180 TL lik yapıcaktım ama beklemediğim bir yerden ekstra para gelince bir an gaza gelip bir sipariş daha geçtim. O yüzden 400 TL.

320 küsürlü bir şeydi sanırım. Geçen sene imge yayınevinden tarih kitapları almıştım, malum imge fiyatları :face_with_symbols_over_mouth:

Ama hiç pişman değilim, iyiki de almışım. Aynı kitapları şu an sipariş vermeye kalkasam tam 580 tl tutuyor.

1 Beğeni

Bu ay 850 tl tutan bir alışverişim oldu. Daha önce de 700 küsürlük İthaki BKK almıştım sanırım.

1 Beğeni

Bununla beraber bir idefix siparişim daha vardı aynı gün. 1400 falan tutmuştu diye hatırlıyorum. Askerlikten önceki son siparişimdi. Ki kitapları şu an alsam en az 200 lira zararım olurdu. Pisman değilim :sweat_smile:

1 Beğeni

Amazon’un 2 Al 1 Öde kampanyası sayesinde 300 küsür TL’lik bir alışveriş yapmıştım ama çok istediğim kitapları aldığım için pişman değilim. :sweat_smile: Aklım hala alamadıklarımda! :joy:

1 Beğeni

Peh… Ne güzel günlermiş. :slight_smile: Onlarca kitap aldığım paralara şimdi 2-3 kitap alıyorum. 400-500 TL’den başlıyor sepetler.