Tekrar Tekrar Dinlediğiniz Anime Şarkıları

Tekrar izleme zamanı gelmiş.

2 Beğeni

Anime şarkısı değil ama Japonca şarkı paylaşmak için burası daha uygun sanırım, zaten daha önce de paylaşmıştım, bu aralar bunu çok sık dinliyorum.

2 Beğeni

Ecchi yuvası bir fan service animesi idi ama şu şarkıyı seneler geçmesine rağmen bırakamıyorum. Böyle bir animeden böyle bir şarkı nasıl çıktı hala aklım almıyor. :smiley:

1 Beğeni

aklıma ilk gelenler bunlar. bir de gintama’nın şarkıları var ama hemen hepsini aşşırı sevdiğim ve sürekli dinlediğim için favorimi seçemedim

2 Beğeni
2 Beğeni

Son 1 bölüm kaldı başlayacağım.

2 Beğeni
1 Beğeni
2 Beğeni

images (14)

1 Beğeni
1 Beğeni

Hep Kessoku Band olmaz birazda Houkagou Tea Time.

1 Beğeni

Benim favorim hâlâ Pure Pure Heart

2 Beğeni

Ben favori seçemiyorum ya o aralar en çok neyi dinliyorsam o oluyor. Ama genel olarak en çok Fuwa Fuwa ve No Thank you dinledim herhalde. Özellikle No Thank You ilk duyduğumda Mio’nun da etkisiyle gece gündüz dinliyordum resmen.

Mesela şimdi Mio yüzünden 1 ay Pure Pure Heart dinlerim herhalde. :smiley:

Ben de ilk başta ending müziklerini çok sevmiştim. Don’t say lazy, Listen, No Thank You çok iyi şarkılar. Filmin ending şarkısı Singing de çok iyi. Fakat animeden sonra diğer şarkıların da full versiyonu keşfedince favorim değişti. Mesela Watashi no Koi wa Hotchkiss şarkısının başını Yui söylüyor, Mio devam ediyor. Çok güzel şarkıdır, pek çok cover’ı da var. Telefonumda Mio’nun şarkıları için ayrı bir oynatma listesi var. :smile: Mio’nun seiyuu Youko Hikasa çok iyi bir iş çıkarmış. Başka bir müzik animesine bağlanmak o yüzden benim için zor. Bocchi the rock tatmin etmedi beni.

K-on zaten çitayı arşa çıkardı. Onunla birebir kıyaslayınca işin içinden çıkılmıyor ama benim bir müzik animesini sevme kriterim yine de k-on ile kıyaslamak oluyor.

Bocchi’yi bu kadar sevme sebebim o oldu aslında. K-on’dan beri karakter, komedi, müzik ve senaryo açısından bu kadar doyuran ilk müzik animesi oldu beni.

Bu k-on’dan iyi mi ya da ona ne kadar yakın diye bakınca altında kalıyor yani ama k-on’dan sonra ikinci sıraya rahat koyarım şu ana kadar izlediklerim arasında. Ikinci sıra için tek adayım nana idi şimdiye kadar ama henüz izlemedim. İzleyince ne olur bilemiyorum artık.

Bu arada Hotchkiss de favori yerim Mio’nun girişi. Heceleyerek girmesine bayılıyorum.

1 Beğeni
1 Beğeni

Tekrar izlerken fark ettim Kita’nın gitarı da Gibson. Bu animelerde acemilere bile Gibson dağıtıyorlar istisnasız. :smiley: Japonya da bu kadar pahalı değildir herhalde ama yinede pahalı bir marka yani.

1 Beğeni

Kaynaktan kaynağa bu bilgilerin bir kısmı değişebiliyor öncelikle bunu belirteyim. :slight_smile:

K-On’da bu bilgiler daha bariz ama.

Böyle detaylar güzel oluyor. :slight_smile:

2 Beğeni

İki animede de Gibson’u veren-alan karakterin zengin olması ile üstünü örtmüşler ama. :smiley: Megu zengin olduğunu hissettirse de Ryo’ya şakasına zengin dediklerini bile düşündüm. Kız beş parasız gezdi anime boyunca. :smiley:

1 Beğeni