Terry Pratchett Kitapları (Diskdünya) (Delidolu Yayınevi)

@Agape Diskdünya yeniden gündem oldu ya, tüm sıkıntımı stresimi attım. Üstümdeki pis enerji gitti resmen :smiling_face_with_three_hearts:

Ay hadi geleneğimi bozmayayım:

“Görünen o ki hiçbir kullanışlı becerin ya da hünerin yok.” dedi. “Hiç öğretmenlik yapmayı düşündün mü?” - Diskdünya #4 Mort

11 Beğeni

Delidolu kendi sitesinde 23’lük bir paket ve hatta diğer 2 kitapla 25’lik paket yapıp yüzde 50 indirim yapsa, hazır bugün yazılanlar ile merak katsayım iyice artmışken hemen alacağım. Şu an en uygun yüzde 37 ile eganba ama daha önceden daha fazla indirimleri gördüğüm için beklemeye devam edeceğim.

4 Beğeni

Fuara giderseniz Kayıp Rıhtım adını verin :slight_smile: Eğer yayınevinin bir yetkilisi oradaysa indirim sağlayacaktır :slight_smile:

5 Beğeni

“Yaratıcı’nın dünyayı oluştururken birçok güzel fikri vardı fakat bu fikirlerin arasında bunu anlaşılır kılmak yoktu.”

6 Beğeni

Mort’ta en sevdiğim şurasıydı:

“Benim anlamadığım,” dedi babası Lezek “kuşlar ondan kaçmıyor bile. Onun bana doğru geldiğini görsem ben kaçardım.”

Terry Pratchett - Mort

3 Beğeni

ÖLÜM harika bir karakter değil mi ya :sweat_smile: Sırf Ölüm serisinden 41 kitap çıksa alır okurdum ben.

4 Beğeni

Harika evet ama ben her karakterin şahsına münhasır tavrını seviyorum. Sandık bile başlı başına harika. :sweat_smile:

2 Beğeni

geçen sene tüm kitaplar için 350 lira vermiştim tüyapta sanırım… süper ucuz olmasa da hepsini tek tek kendim seçtim en temizlerinden(olmuşlarından)…

bu arada hepimizi kendim gibi düşünerek(takıntılı), Muhafızlar kitabının bir sonraki baskısının diğer kitaplarla aynı boyutta olacağını müjdelemek isterim…

Durumu bilmeyenler için:

10 Beğeni

Evet bir ara Mort’u eşzamanlı okuyorduk ama kargocu değilim :joy: Bu arada kitap an itibariyle bana ulaştı ama beraberinde test kitapları da almıştım onlar gelmedi (Babil’den) acaba Babil’de Idefix gibi parçalı kargo gönderiyor mu? @agape

1 Beğeni

Nereden alabilirim kitapları . İçinden harita çıkan sürümden olsun mümkünse link bekliyorum arkadaşlar .:hanci:

1 Beğeni

Şu anda en uygun (%37 indirim) Eganba’da

https://www.eganba.com/kisi/terry-pratchett?f_fname=Kitap&page=1

3 Beğeni

Büyünün Rengi kitabının harita çıkmayan bir sürümü güncel piyasada yok… 1998 basımı ithaki yayınlarınınkinde harita çıkmıyordu…

1 Beğeni

Yolluyorlar evet. Zamanında epey toplu bir şeyler aldım böldüler ama istersen bir mail filan at.

Başlığa hareket gelmiş resmen :sweat_smile: hepinize çok teşekkür ederim bu arada.

2 Beğeni

Fuarda 41 tane diskdünya ayracı aldım çirkeflik yaparak :sweat_smile: Bu fuara dair en büyük başarılarımdan biriydi. Geriye kaldı 8 kitap onları da alıp kitaplıkta bir rafı disk dünyaya ayıracağım. Bu da böyle bir anımdır.

1 Beğeni

Arkadaşlar alamadığınız veya bulamadığınız ayraçların kimde olduğu ortaya çıktı. Halkım ne derse o cezayı vereceğim. :sweat_smile:

Not: Ben sandığa verelim derim. :buyucu:

3 Beğeni

Her kitabın kendi özel ayracı mı var?

1 Beğeni

Yoo ben 41 kitabı da alıcam hepsine ayrı ayraç hakkım var :joy:
@Lucifer yok sadece bir çeşit var.

2 Beğeni

Yakında Babil de 40 ı görür…

1 Beğeni

Beni @agape gazladı :buyucu: Bakalım nasılmış beğenmezsem yeğenlerime paslarım size hediye kitap aldım diye :rofl:

2 Beğeni