Terry Pratchett Kitapları (Diskdünya) (Delidolu Yayınevi)

Hayır, pek zorlaştırmıyor. Gayet keyifle akıp gidiyor. Keyifli okumalar dilerim, en kısa sürede kitabına kavuşursun umarım. :sweat_smile:

2 Beğeni

Eşit Haklar’ı bitirdim. İlk kitabı okuduktan sonra ne halt etmeye bir yıl süresince sonraki kitabı okumamışım bilmiyorum kafamı duvarlara vurasım geliyor. O arayı vermemiş olsam Cadı romanları için bu kadar geç kalmış olmazdım. Tadı damağımda kaldı resmen ve ben direk Ucube Kocakarılar’a ışınlanmak istiyorum.

Hazal abla çekilişi Ucube Kocakarılar için yapsak olmuyor mu sadece ben katılsam falan :face_with_hand_over_mouth:

Mort ve Hasbüyü elimde neyse ki çok geçmeden onları da okumak istiyorum da bunun olasılığı için gerçeklik düzleminde delik açmak lazım ödevlerimin ortadan kalkması gibi…

7 Beğeni

Mort ve Hasbüyü kitaplarını okuduktan sonra da aynı şeyleri düşüneceksin :slight_smile:

3 Beğeni

Gazlamayın beni ya, bitirecem yoksa seriyi bu yıl. :joy::joy::joy:

5 Beğeni

Dün sipariş vereceğim demiştim sonraki 3 kitabı dayanamadım Hasbüyü kitabını da ekledim alıvermişim sonraki 4 kitabı :smiley:

4 Beğeni

Gencler hic sansiniz yok,cekilisi ben kazanicam o yuzden hic heycan yapmayin :slight_smile::blush::joy:

1 Beğeni

Bunu reddediyorum. Bana çıkacağına artık ne kadar güveniyorsam iki gün önce 3 ve 4’ü sipariş edip 1 ve 2’ye bakmadım bile. Yılbaşında da piyango biletime para çıkacağını hissetmiştim. Benim hissettiğim 3.000.000 civarıydı. Çıktı. Dediğim oldu. Ama 160 lira çıktı. Buradan hareketle çekilişin bana çıkacağına güvenim tam.

7 Beğeni

Abla iyi çıkmış, bize amorti bile vurmadı. :joy_cat::joy_cat:

4 Beğeni

@Agape nin yaptigi büyü hala uzerimde yani sizden 2 adim öndeyim.

3 Beğeni

Keşke çok istediğiniz bir kitabın çevirisi bana gelse de onu koz olarak kullanmak suretiyle istediğimi yaptırsam. “ÇEKİLİŞİ BANA ÇIKARIN YOKSA ÇEVİRMİYORUM HULEYN!” “KESERİM KİTABINIZI!” “BAKIN KİTABI BEŞE BÖLERİM!”

Böyle elimde koz olmadan hayat çok zor. Çekilişe katılanları teker teker bir köşede kıstırsam desem o da olmaz… boyum kısa.

@Agape gibi büyü de yapamıyorum. Bari gideyim de büyü nasıl bozulur onu öğreneyim…

14 Beğeni

Son kısma sesli güldüm. :rofl::rofl::rofl:

2 Beğeni

Ben verdiğim siparişi iptal ettim, bence bir daha düşünün sayın @Asli_Dagli :sunglasses:

( dedi ve çekilişten sonra tekrar sipariş verdi :rofl::rofl::rofl:)

3 Beğeni

Yani ıııı… şey eger birisi bir gün Malazan kitabini cevirmenizi isterse reddedin. Zaten sacma sapan bir kitap cevirip’te ne yapacaksınız :+1:

4 Beğeni

Benim hislerim çok kuvvetlidir. ben de bilet aldım yedi milyon çıkar bana derken tamı tamına YÜZKIRK TL çıktı. Bilette çeyrek olunca 35 lira aldım. Kitaplardan biri size diğeri bana orası belli de üçüncü kime çıkacak acaba :thinking:

Aslında ilginç olabir düşünsenize Brandon Sanderson kitaplarını artık gazete veriyor. Hergün 1 bölüm😂

4 Beğeni

[Parmaklarıyla masada bir tempo tutturur ve suratına kendinden emin, yamuk bir gülümseme yerleşir.]

5 Beğeni

Burada benim dedikodum yapılmış… Bunu siz istediniz.

Zanduk, zesi, anduk… :buyucu:
(Meâli: Sandıklar götürsün sizi emi! :sweat_smile:)

6 Beğeni

Buralar sessiz kalmış gibi umarım yeni başlayanlar kitapları beğenmiştir :heart_eyes:
(Sessizce uzaklaşayım :eyes:)

4 Beğeni

Disk Dünya’yı beğenmedim diyeni, fantastik kurgu dünyasından aforoz etmek gerekir… :grin:

3 Beğeni

Yapmazlar öyle değil mi beğenmişlerdir :nerd_face: ( Konu görünsün sessiz kalmasın diye yazdığımı söylemem kimseye :rofl:)

2 Beğeni

Anladım ben, anladım. Uzun zamandır Diskdünya alıntısı koymuyorum diye yoksunluk yaşanıyor kalsfjdsf

Bu defa canım Tiffany serisinden geliyor.

E hadi:

Neden gidiyordu insan? Geri dönebilmek için. Ait olduğu yeri yepyeni gözler ve renklerle görebilmek için. Başladığı yere geri dönmek, hiç gitmemekle aynı değildi. - Gökyüzü Dolu Şapka

5 Beğeni