Terry Pratchett Kitapları (Diskdünya) (Delidolu Yayınevi)

İçime sinmez artık Fatih hocam ne yapalım. :frowning:

2 Beğeni

Üzüldüm sizin adınıza . Ben de aynı siteden aldım ilk 2 kitabını. Sorunsuz geldi. Yarın 4 kitabı daha gelecek. Umarım onlar da sorunsuz gelir.

2 Beğeni

Kitaplara nazar değdi.Sizin adiniza üzüldüm :scream:

Çıkarılacak sonuç:

Bundan sonra her aldığımıź kitabı forumda hava olarak atmıyoruz :slight_smile::laughing:

5 Beğeni

Üzüldüm. Ben de epey bir kitap Babil’den almışımdır ve hep de memnun kaldım. Aslında geri dönüşleri de oldukça yapıcı olmuş. Daha bugüne dek Bail’den bir tane falsolu diyebileceğim bir kitap bile yok. Şanssızlık olmuş. Sizin adınıza üzüldüm. Belki fuardan almayı deneyebilirsiniz. Orası da uygun olabiliyor.

3 Beğeni

Bunun neresi hava atmak? Herkes aldığı kitapları paylaşıyor. Ha bunun yeri bu konu değil o ayrı. Ben Diskdünya aldım diye burada paylaştım.

Maalesef yaşadığım şehirde fuar organizasyonu yapılmıyor.

3 Beğeni

Şaka yapmıştım @sherlock007 . Yoksa hava atmadığınızı bende biliyorum. Emojiden anlarsınız diye düşünmüştüm.

1 Beğeni

Her baktığım yerde Diskdünya ile ilgili muhteşem şeyler görmeye başladım. Sanırım seriye başlamamın vakti geldi.

3 Beğeni
8 Beğeni

Ya çok güzel olmuş. Ne kadar güzel olmuş… Harika olmuş :joy: Diskdünya okumaya ara verdim. Bir süre okumayacağım yoksa hızımı alamazsam oturup baskı beklemek zorunda kalabilirim. Bu sene ya 1 ya da 2 tane daha Diskdünya okuyacağım o kadar. Bu video iyi geldi. Aylık doz niyetine kullanabilirim. :sweat_smile:

4 Beğeni

Harika… … … … …

1 Beğeni

Eşit Haklar’ okudum. Çoook beğendim. Konusu hakkında bilgi vermemeyi tercih ederim. Nedeni kitapta öğrenmek daha güzel. Diskdünya serisi okurken arka kapak yazılarını okumuyorum. Acaba beni bu sefer ‘Ne bekliyor?’ Diye kendime sorup kitaba dalıyorum. Kısaca bu kitapta sizi çook güzel bir macera bekliyor diyebilirim sadece. Serinin diğer kitabında neler olacak çok merak içindeyim. Ama arada iki kitap var daha. :grin::grin:

5 Beğeni

Kafaloji önemli şey. :joy:

4 Beğeni

Aynen çok önemli şey :rofl::rofl::rofl:

3 Beğeni

Diskdünya kitaplarından (ilk iki kitap hariç) 4-5 tane alma ihtimalim var. İndirim bilen var mı veya indirime girdiği zamanlar ne kadar oluyor bilgisi olan var mı? Şuan gözüme biraz pahalı gözüktüler.

1 Beğeni

Bildiğim kadarıyla en çok %30 giriyor. O da Babil’de oluyor. Misal hâlâ yüzde 30 orada. Başka yerde de daha azına göremedim Kasım’dan beri. Fakat oradan da bazen tozlu, pis gelebiliyor.

2 Beğeni

Peki ne yapmalıyım? (parayı elde tutamam ben almayacağım.)

2 Beğeni

Babil’den al. Kötü gelirse değişim istersin. Belki uğraşırsın ama sonuçta 2-3 tl oynuyor bir kitapta. Belki bir adet fazla alırsın.

@Ishamael Eganba’da yüzde 30muş.

1 Beğeni

Hangisi daha iyi? Tecrübe yığın üstüme bir de şunu hesaba katmak lazım kod kullanamıyoruz bu sitelerde. 100 üzeri 15 filan kullanabilsem veya sen şu sihirli numaralarından birini kullansan daha mı ucuza gelir?

1 Beğeni

Ben hiç inceleme bakmadan sırf merakımdan büyünün rengini sipariş verdim bakalım. Çok merak ediyorum. Herhalde başlangıç için uygundur büyünün rengi. :sweat_smile:

@Ishamael bu arada neden ilk iki kitap hariç dedin ? Ben ilk kitabı sipariş etmiştim. :thinking:

1 Beğeni

Babil bahar, yaz, kış gibi kampanya yaptığında delidolu %40 indirimde oluyor. Daha yüksek bir indirim oranına rastlamadım.

3 Beğeni