Terry Pratchett Kitaplığı (Diskdünya)

(Hiçliğin bekçisi…) #287

Buraya da atayım. Belki sonradan gelenlere yardımcı olur.

Sevdalısı olduğum Diskdünya evreniyle ilgili şöyle bir https://rutunduzkitapblogu.blogspot.com/2019/04/muhtemelenyine-de-var-diskdunya.html yazı yazdım.

Amacım Diskdünya’yı arkadaşlarıma önerirken “bak şöyle, şöyle oluyor” demek yerine bu kısa inceleme yazısını okutmaktı. Belki sizlerin de bu konuda işine yarar.

Harika bir yazı olmuş.

Teşekkürler. En azından kendi adıma Terry Pratchett’a bir saygı duruşu gibi oldu benim için. Daha fazla okuyucuyla tanıştırırsam da ne mutlu bana.

Delidolu Yayınları Soru Hattı
(Hiçliğin bekçisi…) #292

Tam da canım sıkılmıştı. Bak nasıl iyi geldi, şunu gördüm. :smiling_face_with_three_hearts::heart_eyes:

Bende ne zaman gelecek diye merak ediyordum, eli kulağında imiş. :slight_smile:

@Agape 'nin eli mi kulağındaymış, muhtemelen bozlak okuyordur…

Zahide kurbanım ne olacak halim
Gene bir laf duydum kırıldı belim
Gelenden gidene haber sorayım
Zahide bu hafta oluyor gelin

Hımmm :thinking:

Onu en iyi Agape bilir. Ben kitabı kastetmiştim dilimizin güzellikleri işte. :smiley:

(Hiçliğin bekçisi…) #296

Hööö? (Daha net bir tepki bulamadım.) :sweat_smile:

(kimyager_ferhat gürdoğan) #297

(kimyager_ferhat gürdoğan) #298

Siz anladınız :face_with_raised_eyebrow::face_with_raised_eyebrow::face_with_raised_eyebrow::face_with_raised_eyebrow::face_with_raised_eyebrow:

Disk dünya haritası bütün kitaplarında var mı?

(Erman Akman) #300

İlk kitap Büyünün Rengi’nin en arkasında var sadece.

Dün "büyünün rengi " kitabı geldi arkasında disk dünya haritasi vardı. Gözüm gibi bakayım ben bu haritaya :slight_smile:

(*) #302

Elimde Diskdünya’nın ilk üç kitabı var. İlk kitabı okumuşum ve büyük keyif almışım. Gece gece Diskdünya sayfasına girip bakayım dedim. Zaman Çarkı’nı da satmışım zaten, para bahanesine de sığınamam.

Ve sonuç:

1

Yaktınız beni a dostlar :smiley:

Güncelleme:

1

Daha tam yanmamıştım. Şimdi oldu. :flushed:

(Buyici) #303

Neyse bitirince satarsın bana, malum Zaman Çarkını alamadık buna belki param yeter. :grin::sweat_smile::thinking:

(*) #304

Hocam daha dur bırak okumayı, kitaplar elimize geçmedi. Satmaya niyetim olursa haberleşiriz :slight_smile:

(Buyici) #305

Sıkıntı yok takılıyorum daha aldıklarıma başlayamadım. :slight_smile:

(*) #306

Anladım bende zaten, problem değil :wink: