TEST: Gizemlerle Dolu Hogwarts Şatosu'na Ne Kadar Hakimsiniz?

Fantastik Canavarlar sitesinde tamamını okumak için: TEST: Gizemlerle Dolu Hogwarts Şatosu'na Ne Kadar Hakimsiniz? – Fantastik Canavarlar

image

Artık evimiz olarak gördüğümüz ve oraya gitmek için her türlü fedakârlıkta bulunabileceğimiz Hogwarts Şatosu ile ilgili bir teste ne dersiniz? “Yo, ben asla Hogwarts’ın bütün sırlarını bildiğim hayaline kapılmam, Igor,” dedi Dumbledore, dostane bir tavırla. – Harry Potter ve Ateş Kadehi Hogwarts’ın sırlarından kaçını biliyorsunuz? Cevabı öğrenmek için Pottermore‘dan sizler için çevirdiğimiz bu şahane testi… (DEVAMI…)

Kendimden beklemezdim :slight_smile:

mektubumu bekliyorum… Ama gelmedi

12 doğru
yeey:grin::grin:

15 /15 Çapulcu olabilirmişim :joy::joy:

Tam Benlik Ya

15 Üzerinden 15 Doğru!

Bir Çapulcu Doğuyor!

Bu testi öyle iyi bir sonuçla bitirdin ki bir haritaya dahi ihtiyacın yok gibi görünüyor! Dumbledore’un bile Hogwarts’ın tüm sırlarını bilmediği bir dünyada, senin bu başarın çok kıymetli!

En kısa zamanda Çapulculara bir mektup uçur. Seni aralarında görmekten onur duyacaklardır!

15 üzerinde 11 doğru ile Hogwarts Fahri Tarihçisi olabilirmişim. :smile:

2 Beğeni

15 üzerinden 12 doğru!

Bir Çapulcu Doğuyor!

Bu testi öyle iyi bir sonuçla bitirdin ki bir haritaya dahi ihtiyacın yok gibi görünüyor! Dumbledore’un bile Hogwarts’ın tüm sırlarını bilmediği bir dünyada, senin bu başarın çok kıymetli!

En kısa zamanda Çapulculara bir mektup uçur. Seni aralarında görmekten onur duyacaklardır!

15 de 11 hogwarst tarih fahircisi olabilirmisim

Aynen
Bir Çapulcu Doğuyor!

15 üzerinden 14 doğru!

Bir Çapulcu Doğuyor!