TEST: Harry Potter Filmlerine Ne Kadar Aşinasınız?

Fantastik Canavarlar sitesinde tamamını okumak için: TEST: Harry Potter Filmlerine Ne Kadar Aşinasınız? – Fantastik Canavarlar

image

Sekiz Harry Potter filmini de izlediniz. Kendinize güveniyorsunuz. Bu harika. Ama size acı bir haberimiz var: Potter filmlerine dair Türkçeleştirdiğimiz bu test gerçekten de beyninizden dumanlar çıkartacak! Sizler için Pottermore’dan çevirdiğimiz yeni testimiz 8 Potter filmi hakkında. Elbette spoiler’lar içeriyor. Elbette en az Feci Yorucu Büyücülük Sınavları kadar zor. Fakat size güvenimiz sonsuz. Kitaplarla ilgili… (DEVAMI…)

1 Beğeni

13 dogru yaptım ve harry Potter filmlerini hiç izlemedim izlemek te istemiyorum :))

19 üzerinden 15 doğru!

1 Beğeni

Neden istemiyorsun??

Kaçırdığım küçük detayları da öğrenmiş oldum. :slight_smile:

19 üzerinden 16 doğru!
Potter Nöbetçisi

Pekala, sen kesinlikle Harry Potter filmlerinin kurdusun! Sekiz filmin her bir sahnesi senin hafızana kazınmış durumda (ki bu neredeyse 20 saat eder). Kitapları da ihmal etmediğini düşünüyoruz. Tebrikler, sen olmuşsun!

tamamını doğru yaptım harry potter filmlerinin zaten tamamını izledim çok kolay geldi yani :smiley:
19 üzerinden 19 doğru!
Potter Nöbetçisi

Pekala, sen kesinlikle Harry Potter filmlerinin kurdusun! Sekiz filmin her bir sahnesi senin hafızana kazınmış durumda (ki bu neredeyse 20 saat eder). Kitapları da ihmal etmediğini düşünüyoruz. Tebrikler, sen olmuşsun!

1 Beğeni

19 üzerinden 18 doğru!

Potter Nöbetçisi

Tabi ki kitapları ihmal etmiyorum.

1 Beğeni

Снимок

1 Beğeni

19 üzerinden 19 doğru!

Potter Nöbetçisi

Fazla Basitti! :sunglasses:

2 Beğeni

19 da 19 bunun olacağını biliyordummmm!

İzlemelisin…Çok güzel yapılmış ve yönetilmiş onu izlemessen gözün arkada kalır :neutral_face:

Sadece ilk kitabı okudum, 7 doğru.

Bir miktar alakasız olabilir. Ancak “Harry Potter” evreni hakkında fazla bilgili arkadaşlar varsa bana ulaşabilirler mi rica etsem ?