The Last of Us 2

Yayıncılar da dertli, tanıtım için biz para almadık diye ama ikna edemiyor takipçileri :sweat_smile:

Ekleme: Biz 500 birime 1 tane oyun alırken millet konsolun kendisini alıyor. İnsaf ya.

3 Beğeni

Bir genç olarak hikayeden oldukça hoşnutsuz olduğumu belirtmek istiyorum. Oyun oynarken önceliğim hikaye olmuştur her zaman, bundan ötürü 1 metreden yakınına yanaşmam. İstedikleri kadar cafcaflı grafikler, kanlı canlı çatışmalar ekleyebilirler, böyle zorlama ve birilerini kayırıcı bir hikayeye kayması beni ziyadesiyle üzdü.

Last of Us’ın ilk oyunu, oyun sektörünü ciddi biçimde sarsmıştı. Hikaye anlatımı da bunda büyük faktördü. İnsan üzülmeden edemiyor.

5 Beğeni

Şimdi hakkını yemeyelim bu da oyun dünyasını sartsı ama başka yönde. :slight_smile:

4 Beğeni

Birinci oyunu 10 defadan fazla oynayan benim için 2.ci oyun bence çok iyi olmuş. Neyini beğenmedi millet anlamam, adamlar bir oyunda yaşayacağınız en etkileyici şeyleri 2.ci oyuna ekleyip bütün duygularla çok iyi bir şekilde oynadı. İlk oyun çoğu oyuncu için üst sevilerde oldugu için 2.ci oyuna böyle ağır eleştiri çok garip oldu. Ayriyetten ilk oyunun finalinde ki kurguya göre doğru orantılı işlenmiş.

1 Beğeni

4 Beğeni

2020-06-21 21.55.11 store.playstation.com e0d7ea64df14

Aynı fikirdeyim Ellie. :smiley:

6 Beğeni