Türkiye'de Kitap Yayını ve Satışı Yapan İnternet Siteleri

Kitapbulut.com nasıl bir site ? Aranızda alışveriş yapan var mı ? Yüzüklerin Efendisi Tek Cilt almak istiyorum. En ucuz orda buldum.

www.bkmkitap.com’dan yeni alışveriş yaptım vade farksız 9 taksit imkanı vardı kartlara. Burayı inceleyebilirsin.

3 Beğeni

Yüzüklerin Efendisi (Tek Cilt)

Burada daha ucuz

1 Beğeni

O zaman kampanyaları takip etmeye çalışacağım artık, yapacak birşey yok.

1 Beğeni

Evet bende tam bunu inceliyordum. Teşekkürler.

1 Beğeni

Kredi kartı niye kullanıyorsunuz ki? Ne güzel cepteteb ve enpara var. Kampanyalarda dolduruyorum evi bidahaki kampanyaya kadar almama gerek kalmıyor.

Ben alışveriş yaptım.Sorun yaşamadım çoğu kitap en ucuz orada şu an için

2 Beğeni

Bkm kitap indirim konusunda iyidir. Uygulama üzerinden alırsanız çiçek açan kurşun kalem hediyesi var. Tek dezavantaj şahsıma göre PTT kargo…
Ama yinede profesyoneller…

1 Beğeni

Oda Kitap. Çok ilgililer gerçekten.

Oda kitap ve eganba aynı stok diye biliyorum. İndirimleri değişken veya aynı olabiliyor

Ben de dün gece ilk defa Enpara kampanyası nedeniyle Kidega’dan alışveriş yaptım. Kargo yola çıkmış bile, kitaplar gelince durumları hakkında bir güncelleme yaparım.

5 Beğeni

Evet öyle çok uyguna geliyor. Ben de Enpara ile alışveriş yaptım. Kaptım Yu Hua kitaplarını. Kulüp etkilinliği hobarey falan her şey çok güzel. Bİ’ BAKTIM ESKİ ADRESE SİPARİŞ VERMİŞİM. Aradım söyledim, kargo şirketine ilettiler. Umarım değişir.

2 Beğeni

Ben de Enpara kampanyasından Yerdeniz Öyküleri ciltli olarak aldım. 75₺’ye geldi. Güzel bir kutu içinde çabuk geçti elime. Ama genel olarak idefix den pahalı.

1 Beğeni

Evet, güncelleme geldi, kitaplar siparişimin üzerinden 1 gün geçtikten sonra temiz ve sorunsuz bir şekilde elime ulaştı. (Dün)

Ayrıca yanında çok tatlı yaprak ayraçlar da hediye olarak geldi. Bana kavak denk geldi, ama başka çeşitleri de varmış.

4 Beğeni

Aranızda hiç Edessa Kitabevi’nden alıveriş yapan var mı? Güzel bir siteye benziyor ama pek bir bilgim yok.

Ben yaptım sorun yaşamadım.Özellikle n11 üzerinde çok satışları var yorumlara bakabilirsin. Güzel çizgi roman ayraçlarıda geliyor siparişle birlikte.

İlknokta’dan, Neil Gaiman’ın İskandinav Mitolojisi kitabını teslim alan var mı?

Benim sipariş hala temin görünüyor.

1 Beğeni

Edessa Kitabevi’nden bir kaç defa alışverişim oldu. Site biraz amatörce hazırlanmış gibi ama bazı ürünlerde fiyatlar diğer kitap satan sitelere göre daha uygun olabiliyor. Ufak bir oluşum kendileri bu yüzden whatsapptan görüşme dahi yapıp bilgi alabiliyorsunuz ürünler ve siparişiniz hakkında. Satın aldığınız ürün stokta ise aynı gün kargoya veriliyor. Yetkili kişi ile biraz sohbetim olmuştu. Kitap ya da çizgi romanları yayınevlerinden gidip tek tek el ile seçiyorlarmış. Böylece tüm ürünler tertemiz yırtıksız, eziksiz oluyor. Kitap ayraçları da içinde oluyor mesela :slight_smile: Hatta bu durumdan yayınevlerinin biraz şikayetçi olduğundan bahsetti. Mesela idefix’e bir üründen 100 adet gidecek ise pakette karışık nasıl denk gelirse o şekilde gidiyormuş. Ama kendileri paketleri tek tek açıp seçme hakkına sahipmiş. Kargo paketlemeleri de oldukça iyi. Ben tavsiye ederim. Bazen özellikle eğer çizgi roman alacaksam, 2-3 TL fark çıkarsa yine Edessa’ya yöneliyorum. Büyük kitap satıcıları yerine bu gibi özenli butik satıcılar kazansın diye.

Not: Ayraçlar konusunda çok cömertler. Özellikle bir kaç ürün birden alırsanız, sizi kitap ayraçlarına boğuyorlar.

6 Beğeni

https://www.kitantik.com 2.el güzel bir kitap sitesi

1 Beğeni