Uyarılan/Uzaklaştırılan Kullanıcı Listesi

@Wind isimli üye kendi isteğiyle 3091 yılına kadar forumdan uzaklaştırılmıştır.

3 Beğeni

@Voldemort isimli üyemiz kendi isteği ve çetin pazarlıklar sonucunda bir aylığına aramızdan ayrılmıştır. :buyucu:

1 Beğeni

@canoyuncu Üye olduktan hemen sonra reklam içerikli mesaj paylaştığından dolayı sonsuza dek uzaklaştırılmıştır.

2 Beğeni

Sevgili forumdaşlar,

@Efe_Kilic
@natalie
@Patrick.Rothfuss
@nebukatnehar
@George.R.R.Martin
@Sansiri
adlı hesaplar çeşitli sebeplerle uygunsuz hesap kullanımı yüzünden forumdan sonsuza dek uzaklaştırılmıştır.

Arkadaşlar yazar isimleriyle hesaplar açmak evet eğlenceli olabilir fakat bir kişi, bir kişi derken gittikçe artmaya başlıyor. Eğlenceli olduğunu görebiliyorum fakat buna müsaade edemeyiz takdir edersiniz ki. Ayrıca aynı ip kullanarak birden fazla hesabı olan arkadaşlar da tespit edilmiş olup çekilişlere katılmak için kullanılan yan hesaplar kapatılmış fakat ana hesaplara bir defaya mahsus bir şekilde dokunulmamıştır. Bu isimler arka planda takibe alınmıştır. Herhangi bir yeni hesap eklenmesi, aynı şekilde çekilişlere birden fazla katılmaya çalışılması halinde tüm hesaplar kapatılacaktır. Açtıkları yeni hesaplarla da katılım yapmış olsalar dahi çekilişlerden men edileceklerdir. Son olarak kendi hesaplarından muhalefet olmak yerine yan hesaplarıyla muhalefet olup forum düzenini bozan arkadaşların da yan hesapları kapatılmıştır. Aynı hareketin bir kez daha tekrar edilmesi durumunda tüm hesaplar kapatılacaktır.

İyi forumlar dileriz. :buyucu:

15 Beğeni

@mehmet77 reklam içerikli hesap oluşturduğu için sonsuza dek uzaklaştırılmıştır.

@cengizhann Üye olduktan hemen sonra reklam içerikli mesaj paylaştığından dolayı sonsuza dek uzaklaştırılmıştır.

1 Beğeni

@oguzeren habersiz şekilde tüm mesajlarını sildiği için üyelik seviyesi düşürülmüştür.

9. Üyeliğinize ait tüm ya da oldukça fazla mesajı silerek forumu terk etmeye çalışabilirsiniz. Ancak bu toplu eylem sonucu silinen mesajlarınız geri alınır.

Mesajların birçoğu geri alındı. Ancak eylemin devamı halinde doğrudan uzaklaştırma verilecektir.

Burada atılan mesajlarınız birçok farklı mesajla etkileşime giriyor, haliyle siz topluca mesajlarınızı sildiğinizde başlıktaki birçok tartışma boşa çıkıyor. Lütfen bu bilinçle hareket edelim.

6 Beğeni

IrethOronar adlı üyemizin hesabı kendi isteği üzerine süresiz olarak uzaklaştırılmıştır.

Sistemden gelen uyarı üzerine @Faust’un eski mesajlarının neredeyse tamamını sildiği görülmüş ve kurallar gereği üyelik seviyesi düşürülmüştür.

9. Üyeliğinize ait tüm ya da oldukça fazla mesajı silerek forumu terk etmeye çalışabilirsiniz. Ancak bu toplu eylem sonucu silinen mesajlarınız geri alınır.

Mesajlarının çoğu geri alındı. Aynı hareketin tekrarı halinde kendisine doğrudan uzaklaştırma cezası verilecektir.

Düzenleme: Koronavirüs Gündemi başlıklı konuda kuralları ısrarla ihlal ettiği için kendisine üç gün uzaklaştırma cezası da verilmiştir.

1 Beğeni

@Faust adlı üyemiz kendi isteği üzerine forumdan uzaklaştırılmıştır.

1 Beğeni

@galeme adlı üyemiz üstat Tolkien hakkında ileri geri konuşmaktan ötürü tam 1 (Bir!) dakikalığına forumdan uzaklaştırılmıştır.

Muhahaha!

35 Beğeni

IlostMyNickname rumuzlu üyemiz kendi isteğiyle 1 yıllığına forumdan uzaklaştırılmıştır.

@Voldemort rumuzlu üyemiz kendi isteği üzerine sonsuza dek forumdan uzaklaştırılmıştır.

@Xerhias rumuzlu üyemiz kendi isteğiyle sonsuza dek uzaklaştırılmıştır.

Lost lakaplı üyemizin güven seviyesi, forumda açtığı başlıkları ve yazdığı mesajları izinsiz sildiği için düşürülmüştür. Cevap gelen, başka üyelerin yorumlarını paylaştığı başlıklar geri alınacaktır.

@ojela insanların vakitini çalmak, trollük yapmak, sabır sınırlarını zorlamak ve başka birtakım sebeplerden sonsuza dek uzaklaştırılmıştır.

13 Beğeni

@PINAR_AKIN daha önce özel mesaj yoluyla denetmenlerimiz tarafından uyarılmasına rağmen olumsuz davranışlarına ısrarla devam etmesi sebebiyle susturulmuştur. Kendisi foruma girebilir fakat herhangi bir aktiviteye dahil olamaz.

11 Beğeni

@Memoliy ve @Barenol dolandırmaya yönelik hareketten ve mükerrer hesap olmasından dolayı sonsuza dek banlanmıştır.

@Hulyafirat, @Bekirvarol adlı hesaplar daha önce bilinen sebepten banlanan @kitapdeposuu adlı hesabın yan hesapları olduğundan dolayı sonsuza dek banlanmıştır.

Uyarı: Forumumuzda iyi niyetinizi suistimal etmeye çalışan ve Kraliyet Meydanı kategorisinde veya başka platformlardaki hesaplarınızdan alım yaparak sizleri dolandırmaya çalışan bazı hesaplar bulunmaktadır. Bunun örneklerini geçtiğimiz haftalarda deneyimledik. Lütfen bu konuda hassasiyet gösteriniz. Mümkünse üye geçmişlerini kontrol ederek satış yapınız veya iyilik gösteriniz. Bu tarz şüphelerinizi hem bizlere bildirip hem de gönderi oluşturarak diğer forumdaşlarımızın çıkarlarını koruyunuz. İyi forumlar.

25 Beğeni

@Samuel adlı üye forum kurallarına uymadığı için 22.02.2022 tarihine kadar susturulmuştur. Kendisi foruma girebilir fakat gönderi oluşturamaz. Israrla aynı şekilde devam etmesi durumunda beş gün uzaklaştırılacaktır.

1 Beğeni