Yeterince Değer Verilmeyen Pek Fazla Kişinin Bilmediği Filmler

Konuyu hortlatmaya çalışayım.

Bunu yazmaya gelmiştim :smile:

1 Beğeni

Daha önce bu başlıkta bahsedildi mi bilmiyorum ama çok kaliteli ve bana göre ismini hakettiği şekilde duyuramamış bir yapım.

image

2 Beğeni

Kızarmış Yeşil Domatesler

V1_SY264_CR0%2C0%2C178%2C264_AL
Kizarmis-Yesil-Domatesler-1314696832

Kitaptan uyarlanmış bir film. Kitabı ise şöyle ;

Kizarmis-Yesil-Domatesler_32762_1

1 Beğeni

Bu filmi çok beğeniyorum ben de. Birkaç defa forumda da önermiştim. Mesela adını vermek istemiyorum ama baş harfi @alper izleyecekti. :sweat_smile: Kurgu, oyunculuk, mekan tasarımı çok güzeldi gerçekten.

2 Beğeni

:slight_smile:

Ben genelde yemek yerken bir şey izliyorum, onun dışında ki zamanlarda film, dizi, TV izlemek bana eziyet gibi geliyor.

Bu ara yemek yerken “Demir Adam Zırhlı Maceraları” izliyorum. :slight_smile: Netflix kullanıyorum 2-3 yıldır ve toplasam 6-7’filmden fazla bir şey izlememişimdir.

Ne demek istiyorsun? Yemek mi ısmarlayayım bir de? :joy: Neyse, anladım sen bu filmi izlemeyeceksin. :sweat_smile: Günde bir öğün yiyorum dersen saşırmam. :joy::joy:

1 Beğeni

Tercih edebiliyor muyuz? :slight_smile: tek kaşarlı pide ve ayran ile filmin en kötü yarısını izlerim :slight_smile:

hepsi çok severek izlediğim filmler :slight_smile:

1 Beğeni

Gönder adresi yollayacağım. :joy: İkinci yarıya da bir şey seçersin artık. :sweat_smile:

1 Beğeni

Seven hayatımda izlediğim en abartılmış filmdir. İzlediğimde bu filmi bu kadar beğenen insan olmasına çok hayret etmiştim.

Benim yeterince değer görmediğini düşündüğüm film, Lock Stock and Two Smoking Barrels.

Ben zamanında izleyip çok etkilenmiştim. Şimdi bu başlığı görünce aklıma geldi.

1 Beğeni

Güzel bir potansiyeli olup ABC tarafından harcanan bir dizi.Tarihseverlere önerimdir

1 Beğeni

Tarihsever herkesin seveceğini sanmıyorum ama güzel diziydi. Mükemmel değildi lakin sahip olduğu hikayeyi güzel işliyordu. Devamını görmek isterdim.

1 Beğeni