Youtube Caddesi

Sheldon Cooper bunu görse bira içmeye başlardı…
Ama çok güzel değil mi?

5 Beğeni

Sheldon ya. Onun sarhoş halleri geldi de aklıma :joy::joy:
Harika bence de . Türkiye de de birçok yerde yerleşti bu sistem :smiley:

Ben ilk kez gördüm :joy: Tam bir asosyalim…

Sheldon yaa :slight_smile:

image

4 Beğeni

Konya da bile görünce epey şaşırmıştım ben :joy::joy::joy:

1 Beğeni

socrates dergi ekibi youtube kanalı açmış. şimdilik iki program var.
londra merkez’de premier lig, box to box ile de diğer büyük avrupa liglerini konuşuyorlar. şimdilik caner eler, ozan can sülüm, onur erdem, erman yaşar, emre özcan ve ilhan özgen var.

3 Beğeni

Ahahaha içimin yağı eridi.

4 Beğeni

Ah o köprü yok mu? :smiley: Bu arada arkadaşlarımı gördüm ya. :open_mouth:

Batı Kampüsünün o eski, nostaljik yapısı, üşüdüğüm soğuk dersliklerini, bazen kaybolduğum labirentimsi koridorlarını hala unutamadım. :rofl: Yine de iyiydi batı. Doğuda bir ders almam gerekmişti. Çile gibi köprüyü geç, 20 dk yürü ancak varabiliyordum. Doğu yeni olmasına rağmen bana daha soğuk geliyordu, batının samimiyeti ve gösterişten uzak yanı yok orada ve sadece kütüphane için giderdim doğuya.

2 Beğeni

Öğrenciliğimin ilk 2 yılında her gün KYK’dan doğu kampüsüne yürüdüm. O köprüdeki Isparta rüzgarı bir kağıt kesiği gibi acıtır insanın yüzünü. Sonra Doğuya geçersin. Benim zamanımda henüz yeni yeni yapılanmanın olması ve tabi ki benim fakültemin en ücra köşede olması sebebiyle kendini hiç bir zaman üniversite kampüsünde gibi hissetmezsin. Ama GSF kantini… İşte o her şeye değer :smiley: Hele ki 2-3 saat boşluğun varsa kütüphanede kaybolmak muhteşemdir. Zaman Çarkı serisiyle, adını bile duymamışken, bu kütüphane yolculuklarımdan birinde tanıştığım düşünülürse bunlar çok güzel anılar…

Lanet olsun üniversiteyi özlemişim :joy::see_no_evil::see_no_evil::see_no_evil:

2 Beğeni

O kütüphane muhteşemdi ya. Aşağı katlarda romanlar arasında kaybolurdum hep. :slight_smile: Zaman Çarkına gözüm takılmıştı ama derslerin yoğunluğundan hiç başlamadım bölünür diye.

2 Beğeni

Yıllarca etrafımda hiç Zaman Çarkı okuru olmaması sebebiyle her kitabın arasına not bırakmıştım ‘Zaman Çarkı hayranı beni bul!’ diye. Ama bulmadı hiç kimse :smiley:

2 Beğeni

Talihsizlik olmuş, okusaydım ulaşabilirdim belki sana. :grinning:

2 Beğeni
2 Beğeni

Isparta yı ve üstüne bir de Zaman Çarkı’ nı görünce hemen geldim :kalp: Isparta yı çok severim sürekli giderdim okurken. Hatta rock topluluğumuz vardı bir dönem üniversitede, hala var sanırım. Epey uzak kaldım oralara. Mezun olalı epey olmuş. :disappointed: Bir ziyaret edesim geldi şu an :disappointed: :star_struck:

1 Beğeni

Şu filmin yeri bambaşka. Bütün anılar tepetaklak oldu tekrar :sweat_smile: Kadıköy Karga ya bir uğramak şart oldu yine :smiley:

1 Beğeni

Benim kimsem kalmadı orda malesef. Ama ben de severdim tuhaf bi şekilde. Ben mezun olduktan sonra daha da güzelleşmiş gibi geldi bana…
Isparta’da ZÇ buluşması ayarlıcam şimdi gaza gelip :joy::rofl: sdü kütüphane kat -2 :joy:

1 Beğeni

Valla harika olur ben gelirim, nöbet iznime denk gelirse tabi . :joy:

2 Beğeni

Nöbet izni mi? Benim gibi bir nöbet mağduru gördüm sanki. :slight_smile:
Ben daha diplomamın aslını almaya gitmedim Isparta’ ya. Küçük, şirin bir şehirdir. Tabi her caddede basbas bağıran gül ürünleri hariç. :smiley:

1 Beğeni

Evet, 112 de çalışıyorum ben, eğer gitmeyi düşünürseniz bana da haber verin :joy:

1 Beğeni