Youtube Caddesi

2 Beğeni

https://www.youtube.com/live/NBe6-ALycRQ?feature=share

Son zamanlarda izlediğim en keyifli yayınlardan biriydi edebiyat ,felsefe ,Tolkien ve siyaset. İki saat hiç sıkılmadan dinledim herkese tavsiye ederim.

2 Beğeni

Altan Öymen’e hayran oldum.

1 Beğeni

Yeni bir kanal keşfettim, çok iyi :joy:

3 Beğeni

Yaklaşık bir yıl önce ben de forumdan öğrenmiştim @Leingrad paylaşmıştı.

1 Beğeni

O paylaşımı görmemişim. Soğuk Savaşı izlerken denk geldim çok iyiler :joy:

Hindistan bölümü favorimdir. :slight_smile: Kamyon kamyon tanrı…

1 Beğeni

O bölümü bilmiyordum. Bakarım :slightly_smiling_face:

Nvidia böyle bir teknoloji çıkarıyormuş. Bence ekran kartlarında 12 GB bellek bile az bu devirde. Oyunlar aşırı derecede bellek kullanır oldu. Böyle teknolojiler güzel; ama yanında fiziksel bellek de olsa daha güzel olur sanki. Keza bende 3060 12GB var ve düşük belleğe sahip modeliyle arasında ortalama 10 fps fark var. Yeni çıkacak 4060 modelinin çok daha güçlü olduğunu ve daha fazla belleği kullanabileceğini düşünürsek… Bilemiyorum. 8gb yeterli değil.

:smiley: Gece gece çok güldüm buna. Yorumlar çok daha iyi. :smiley:

3 Beğeni

https://www.youtube.com/@MyWildBackyard

2 Beğeni

Aklıma bu geldi. :slight_smile:

2 Beğeni

Düşünsene, bir karıncasın, yuvanda kuzenlerinle sohbet ediyorsun, bir anda durduk yere dev bir yaratık geliyor yuvana çomak soktuktan sonra dev bir cımbızla seni alıp götürüyor. :smile:

Hırsla iğnelemiş hak verdim. Çekmiş emaneti sağlamış adaleti. :smiley:

2 Beğeni

:smiley: Çok güldüm, hiç böyle düşünmemiştim. Gerçekten de öyle. Bir pazar günü, oturmuş kuzenlerinle kahvaltı ederken; dev bir yaratık geliyor ve önce yuvana çomak sokuyor, sonra da seni cımbızla çıkarıyor. :smiley: :smiley:
Böyle programlarda bir de aldıkları yere bırakıyorlar hayvanları. Böyle deyince daha da komik oldu; çomak sokmuşsun, bıraksan ne olacak artık? :smiley: Kahvaltımı bölmüşsün zaten…

1 Beğeni

Ne desem çok güzel ve bana tanıdık anlattiklari ,aynı semtte benzer ailelerde büyümüşuz , benzer şeyleri yaşamışız. Uzun zamandır bu kadar gülmedim.

2 Beğeni
1 Beğeni

Superman ile ilgili faydalı bir Türkçe içerik olmuş.

1 Beğeni
1 Beğeni