Dilimize Kazandırılmasını Bekledikleriniz

images
Neil Gaiman ve Iskandinav Mitolojisi biraraya gelerek beni çok heyecanlandırıyor, umarız çeviri ile editörlük de beklentilerimizi karşılar…
Siz de beklediğiniz eserleri bu başlık altında okurlar ile paylaşabilirsiniz efendim.

16 Beğeni

Bunu kim hakkını vererek bize kazandırabilir bilmiyorum ama muhtemelen ben olurum :hanci: çünkü epey kimse el atmayacak gibi görünen antoloji :tangerine:

14 Beğeni

9781455586639

bu adamın tüm kitaplarını bekliyorum aslında :slight_smile:

5 Beğeni

Dilimizde görmeyi dörtgözle bekliyorum sayın Pegasus duy sesimi :grinning:
unnamed

7 Beğeni

Ben de görünce epey mutlu olmuştum. Umarım en yakın zamanda çevirisi yapılır. Heyecanla beklemekteyim açıkçası. Gaiman ve North bu ya :star_struck:

3 Beğeni

Ahh ahh. Yayınlanması arap saçına dönen seri :confused:

13 Beğeni

Şimdi diyeceksiniz ki, daha 7 kitabın 3 tanesi anca çevirildi, buna sıra gelmez… Ama şunun güzelliğine bakarmısınız, içindeki görselleri ve bilgileri söylemiyorum bile.

7 Beğeni

Bu sanırım @mit tarafından çevrildi, yanılmıyorsam. Hatta eminim.

6 Beğeni

Yapılan çeviriye ve verilen emeğe saygı duymakla beraber, edinip kitaplığımıza koyabileceğimiz bir baskıyı kastetmiştim ben.

1 Beğeni

Merak etmeyin, çok yakında sizlerle :smiley:

12 Beğeni

@Anita v.e. schwab için duy sesimi ey ithaki demişin ama pegasus demen daha iyi olur sanırım Bu yazarın diğer serisinin kitapları arşiv ve azat adlarıyla Pegasusta çıkmış

3 Beğeni

Cidden, yayınevinin editörü ve çevirmeni zaten burada ki :d

2 Beğeni

Rozetleri de olacak mı @Everfever :kalp:

6 Beğeni

Maalesef. Biz sadece kitabın haklarını aldık ve basabiliyoruz. Ancak kitap fotoğraflarda gördüğünüz gibi ciltli ve birinci kalite olacak inşallah. (Yani şu an aklıma hiç gelmeyen çok çok çok beklenmedik bir sorun çıkmazsa veya matbaa yanmazsa)

11 Beğeni

Warbreaker - Brandon Sanderson Akılçelen Kitaplar boynumuzu bükük bıraktı ne yazık ki

8 Beğeni

images (1)

Heyecanla…

1 Beğeni

Arşiv Forum’da, Warbreaker kısa roman olduğundan uzun roman olan Oathbringer’ı önce basacaklarını yazmışlardı sanırım.

3 Beğeni

teşekkürler basacaklar yani

1 Beğeni

Ya hem tivitırlarını hem de fasbük sayfalarını kontrol ettim yorumlarla beraber, ama nerede bahsi geçtiğini bulamadım. Bir tek şu yorum dizisinde çevireceklerini söylüyorlar;

3 Beğeni

Anladım,teşekkür ederim.

2 Beğeni