"Yeni Baskısı Çıksın Artık" Dediğimiz Kitaplar

Yeniden Baskısı Yapılan/Yapılacak Kitaplar ve Dilimize Kazandırılmasını Bekledikleriniz başlığı vardı ama tekrar baskısı ufukta görünmeyen ve canıgönülden beklediğimiz eserlerle ilgili bir başlık olmadığını düşünerek açıyorum. Tabii başka başlık varsa konuyla ilgili bir birleştirme yapılabilir.

İşte böyle uzun zamandır beklediğimiz ama bir türlü basılmayan kitapları buradan paylaşalım diyorum ve kim bilir bekleyişimiz belki de sevindirici bir haberle nihayete erebilir…

İlk kitap benden gelsin:

Erol Üyepazarcı’nın kendi tabiriyle “tuğla gibi” olan Oğlak Yayınları’ndan çıkan iki cilt " Korkmayınız Mister - Türkiye’de Polisiye Romanının 125 Yıllık Öyküsü (1881-2006)" adlı derlemesini bir yayınevi alıp bassa da huzura kovuşsam. :hugs:

images%20(1)

5 Beğeni

Maymun ve Öz. Konusu çok ilgimi çekti. Baskısı yapıldı mı, bilmiyorum.

4 Beğeni

Stephen King-Yazma Sanatı
Stephen King-Bir Aşk Hikayesi
Stephen King-Duma Adası
Stephen King-Tepki
Stephen King-Kara Kule Çizgi Romanları

9 Beğeni

resim
Malum :slight_smile:

20 Beğeni

A post was merged into an existing topic: Dilimize Kazandırılmasını Bekledikleriniz

Ender serisi.Birinci ve üçüncü kitap toplam 160 tl olmuş.6.45’in baskılarına razıyım yeter ki yeniden basılsın.

Doctor Who serisinin Doktor Kim ismiyle basılan kitapları.

154CB1B9-97A4-49B0-A9D3-BD2F34BBED8C

3 Beğeni

images%20(27) images

8 Beğeni

Durup dururken aklıma geldi…

Godot’yu Beklerken

Çıkarın artık biriniz, illa elimizi büyüye mi bulayalım? :buyucu:

7 Beğeni

Asimov kitapları
Ejderha mızrağı destanı devam kitapları
Tolkien kitapları

1 Beğeni

Kurt Vonnegut - Kedi Beşiği ve Hokus Pokus.

2 Beğeni

Vakıf serisi ve dune serisi

1 Beğeni

https://www.modamuzayede.com/Images/Shop/7/Product/1308/1898.jpg

2 Beğeni
3 Beğeni

Âli Bey’in Seyahat Jurnali İş Bankasınca basıldı lakin en orijinal eseri olan Lehçetül Hakayık, Türk dilinin ilk mizahi sözlüğü ‘84’ ten beri ortalıkta yok.

2 Beğeni

Sanmıyorum ama Anne Rice’ın Vampir Günlükleri serisinin ilk üç kitabı diyeceğim.

2 Beğeni

Öncelikle kesinlikle Karanlık Cevher serisi ve Kıyamet Gösterisi… Mezarlık Kitabı da bir anda tükenip bitiverdi.
Karanlıkta 33 Yazar kitabının tekrar basılmasını çok isterdim.
Tolkien’in Sigurd ile Gudrun Efsanesi ve Tehlikeli Diyardan Öyküler
Sanatın Gizli Dili
YKY Taşkent Ay Devletleri ve Güneş Devletleri
Kan Kitapları
Tek Meyve Portakal Değildir
50 Hayat Hikayesiyle Antik Yunan Tarihi

6 Beğeni

Hiç sanmıyorum ama YKY Christopher Dell kitaplarını yeniden yayınlasa ne iyi olurdu. YKY ile iletişime geçen biri olurda sorar ise çok sevinirim. Ben sosyal medyadan pek cevap alamıyorum.

unnamed

9 Beğeni

Ejderha Mızrağı serisi ve Ravenloft serisi tekrar basılsa çok iyi olur.

4 Beğeni

Elric: Ruh Hırsızı :man_facepalming:t2:

9 Beğeni