1000Kitap

https://1000kitap.com/istek/295515

Şimdiden teşekkürler.

1 Beğeni

Bende kitaplara puan veriyorum ama gözükmüyor.

2 Beğeni

Şu an bitirdiğim bir kitap yok, bakalım belki benim de puanım gözükmeyebilir. Destek hâlâ ilgilenmedi bu arada. Belki yeni güncellemede düzelir.

2 Beğeni

Bilgisayardan girdiğimde bende de gözükmemişti. Tekrar tekrar puan vermeye devam ettim 3. Yada 4. verişimde olmuştu.

2 Beğeni

Yok, telefondan giriyorum ben.

2 Beğeni

https://1000kitap.com/istek/296086

Bizimkisi bir umut…

Merhaba. Kitabın elimdeki baskısını 1000kitapta bulamadım. Rica etsem ekleme şansımız var mı acaba?

4 Beğeni

Yeni arayüzde istek kısmını zar zor buldum. Konu da birazcık ıssız kalmış ama şansımı deneyim.

https://1000kitap.com/istek/301314

2 Beğeni

Kitapların puanları görünmüyor bende birkaç gündür. Sizde de öyle mi?

2 Beğeni

Evet 0 görünüyor hepsinde.

1 Beğeni

Takipçiler ve takip ettiklerim 0 gözüküyordu düzeldi ama bu sefer de alıntı ve incelemelerim 0 gözüküyor. Ayrıca kitap puanları da gözükmüyor evet. Bildirimler de sorunluydu o düzelmiş en azından.

1 Beğeni

Kitap puanları gelmiş. İnceleme alıntı sayıları gitmiş bu sefer de evet. Trafoda kedi geziyor galiba. :smiley:

4 Beğeni

Çeviri kitaplara yönelik olarak; bu sitenin Goodreads’e katkı olarak sunduğu en önemli avantaj, tıpkı dezavantajında olduğu gibi, yerellikte yatıyor bence:

Orijinal dilde okumadığımız için Goodreads okurlarının yorumları tek başına yeterli değil. Birçok farklı çevirmen var ve metinler mütercimin kendi dilini kullanmadaki ustalığına göre akıcı veya ağdalı olabiliyor. Bu hususta okuyanlardan farklı metinlere eleştiri getirenleri bulup damıtıyorum ben, eğer metinlere elden ya da netten ulaşma şansım yok ise. Bu farkındalık arttığı ölçüde geri dönüşleri de bizleri besleyecek. Alıntılar bile farkında olmadıkları üzere bu kıstası sağlamaya yardımcı oluyor. Yeter ki herkes tek metinde, tek yayınevinde toplanmış olmasın.

2 Beğeni

1K hesabım. Uzun süredir kullanmıyordum, düzenli kullanma kararı aldım.

6 Beğeni

Çöplüğe dönmüş bir site. Evet yararlı ama yararını görene kadar çöpler içinde boğulmamak kaçınılmaz.

3 Beğeni

Akış kısmında “Size Özel” olarak çıkan takip etmediğim kişilerin paylaşımlarını kapatma yeri var mı uygulamada? Sürekli takip etmediğim kişilerin twit atar gibi paylaştığı şekilli sözlerini görmek istemiyorum. Örnek;

2 Beğeni

En can sıkıcı iki meseleden birisi bu, diğeri de özel mesajları kapatmaktı.

Yeni güncelleme ile mesajlar kapatılıyor ama henüz bu akış olayına bir çözüm yok.

Sayfa yenileme veya siteye girişte öncelik takipler olsa, o bile yeterli olurdu.

3 Beğeni

Çok saçma olay. Gelecek güncellemelerde kapatma seçeneği sunarlar umarım.

2 Beğeni

Merhaba, yanlış hatırlamıyorsam buraya kitap linkini ilettiğimizde ekleme yapılıyordu.

İstek

Bu kitabı ekleyebilir misiniz?

Veya siteden istek yapılıyorsa nasıl yapacağım?

1 Beğeni

Siteden de isteyebilirsiniz.

Mobilden,

Sol üstteki üç çizgi, ------ daha fazla ------ Eksik Kitap Bildir

sıralamasını izleyebilirsiniz.

PC’de,

Sol taraftaki listede daha fazla sekmesinden aynı yolu izleyebilirsiniz.

Yok siz ekleyin ben buraya yazacağım derseniz, kütüphaneci arkadaşlarımız var, yardımcı olacaklardır. İlgili yeni başlık,

ya da buradan da yardımcı oluyorlar.

3 Beğeni