2020 Yılında En Çok Dinledikleriniz

Spotify her yıl yaptığı, yıllık özetleri yayınlamış.Bu yıl en çok kimi ve hangi şarkıları dinlediniz? :slight_smile:

Sadece Spotify olmak zorunda değil.:upside_down_face:

8 Beğeni

Spotify özetimi görmek için aralık ayını iple çekiyordum, sonunda geldi. Doğrusu farkında olmadığım bir şeyi göstermedi ama olsun. :slightly_smiling_face:

6 Beğeni

4 Beğeni

Karantinada 160 saate yakın fallout new vegas oynadığımdan bazı bazı spotify da çorak topraklar esintileri var :smiley: spotify çalma listesi için buyrunnnss

4 Beğeni

Bu yıl benim için Saian yılıydı. Şiir bazlı rapi çok keyifli geliyor.

5 Beğeni

Galiba ben forumun genel müzik dinleme zevkinin dışında kalmışım. :slight_smile: Gerçi Youtube Premium aboneliğim olduğu için Youtube Music de kullanıyorum ama muhtemelen Spotfy ile hemen hemen aynı istatistikler geçerlidir.

5 Beğeni

Şimdi buraya dinlediğim Karadeniz türkülerini atacaktım :smiley: . Ben bu tip uygulamalar kullanmıyorum ama yıl içinde neler dinlediğimi hemen hemen biliyorum. Bu sene Gece grubunun albümleri, Selçuk Balcı ve Koliva grubu başı çekti dinlediklerimde. Ama en çok dinlediğimi hissettiğim 5 şarkıyı yazayım ben de;

• Mendil - Koliva
  • Aşk Bu - Burcu Candaş ft. Mehmet Ali Alabora
  • Rüzgar - Barış Akarsu
  • İyileşmiyor - Gece
  • Alev Alev - Feridun Düzağaç

Bunlar şu an düşündüklerim. Türküler kesin başı çekiyordur ama eminim.

3 Beğeni
  1. Yeah Yeah Yeahs / Runaway
    Runaway - Yeah Yeah Yeahs - YouTube
  2. Pink / White Rabbit
    P!nk - White Rabbit (Full Studio Version) - YouTube
  3. Nil Karaibrahimgil / Seviyorum, sevmiyorum
    Nil Karaibrahimgil - Seviyorum Sevmiyorum (Video) - YouTube
  4. Yeni Türkü / Telli Turna
    Yeni Türkü - Telli Turna - YouTube
  5. Billie Eilish / İlomilo
    Billie Eilish - ilomilo (Lyrics) - YouTube
    Spotify kullanmayı bir türlü başaramadım. Belki 2021’de alışırsam listeyi oradan paylaşırım. :slightly_smiling_face:
5 Beğeni

Spotify özetimi bulamadım ama şunlar vardı:
-Melanie Martinez-Bombs on monday morning
-Madison Beer-Baby
-Lana Del Rey-Young and beautiful
-Rauf&Faik-Akşamlar
-Girl in red-Dead girl in the pool

2 Beğeni

Spotify kullanmıyorum ama bende youtube üzerinden en çok dinlediğim 5-6 müziği paylaşayım :slight_smile:

2 Beğeni

Bende sürekli bunu dinliyorum
Mücahit Sende Ağlarsın