2020'de Başımıza Gelen En İyi Şey

Düşünüyorum :thinking:

Adsız

Bulamadım :sweat_smile:

12 Beğeni

2020 böyle sıkıntılı olduysa 4040’da nasıl sıkıntılar olur acaba.

5 Beğeni

Zaman makinamiz olsa keşke :grin:

4 Beğeni

Bu yıl neredeyse tek bir iyi şey geldi başıma, o da dedemin yoğun bakımdan çıkması. 2020 sayesinde artık eskiden dert edindiğim şeylere gülüyorum. Buna da şükür gülebilecek gücüm halim var :pray:

7 Beğeni

Kusura bakma çok yazasım geldi 4020 oluyor. :joy:

Beğenmene sevindimm @Dr.Akopian kesinlikle benim de zaman yok diye ağladığım günler geride kaldı. Bazen hobi olarak yine ağlıyorum o ayrı. :smiley:

@MelihAntepli Tek bir şey söyle kötünün iyisii. :smiley:

@yavrurobot Çok geçmiş olsun çok iyi haberr. :smiley:

5 Beğeni

Aklıma daha yeni geldi :smiley: Ankara Kitap Fuarında Jean Christophe Grange ile fotoğraf çekinmiştim. Unutmuşum :sweat_smile:

@yavrurobot geçmiş olsun :slight_smile:

@Pozan Terminatör filmi gerçekleşmiş olabilir :joy:

4 Beğeni

Benim için Bilgisayar Mühendisliği’nden mezun olmak oldu sanırım, tabii bundan sonraki iş krizleri, yüksek lisans vs durumları daha bunaltıcı ama olsun :smiley:

5 Beğeni

Woww. Ben o günü kaçırmıştım. :(( Harikaymış.

3 Beğeni

Güzeldi ama heralde 4 saat sıra beklemiştim. Zaten aşağı yukarı 10 gün sonra Corona patlak verdi :smiley:

3 Beğeni

@dieter @MelihAntepli teşekkür ederim :blossom:

4 Beğeni

Bu yıl içerisinde pek iyi bir şey olmadı açıkçası. Ancak 2019 yılını da dahil edersem. Yaklaşık 1 yıl içinde buradan epey insanla tanıştım. Çok harika insanlar tanıdım, tanımaya da devam ediyorum. Kardeşim olarak gördüğüm bir kaç kişi var, şu aralar forumda değiller. Umarım yakın bir zaman içinde tekrar gelirler.

Bunun dışında, benim yılımı güzel geçirmemi sağlayacak bir kaç film var. Onları yazayım hemen. Dune, Tenet, Black Widow, Eternals(bu sene çıkacaktı aslında fakat pandemiden dolayı ertelendi.)'dan fragman. The Green Knight umarım bu sene çıkar.

Oyun olarak, Elden Ring ve Hollow Knight: Silksong çıkışını yaparsa. Fazlasıyla mutlu olurum.

Unuttuğum yapımlar olabilir, hatırladıkça eklerim artık. :smiley:

4 Beğeni

Tarihleri karıştırmışım, geçen sene okuyup bitirmiştim aslında. :sweat_smile:
Başıma gelen en iyi şey muhtemelen okul yüzünden kitap okuyamıyordum, karantina sürecinde say pek fazla olmasa da okumayı çok istediğim bazı kitapları okudum, çok az da film izledim (ne zamandır izlemek istediklerim vardı)
Bunun yanı sıra Ursula K. Le Guin, J.R.R.Tolkien gibi muhteşem yazarları, yeni kitaplar ve bu forumdan bir çok muhteşem insan tanıdım. :slightly_smiling_face:

3 Beğeni

Evet, size katılıyorum. :blush:

3 Beğeni

Manavgat iyi güzel dedim ama kiralık ev bulmak zor meseleymiş burada.

3 Beğeni

Foruma dahil olmak. :blush:

4 Beğeni

Manavgat güzel ama Alanya daha güzel. Not: Ben de Manavgat’ta oturuyorum ama merkez değil, başka bir uzak mahallesinde. Merkez bana hiç cazip gelmiyor. İnşallah isteğiniz en güzel şekilde gerçekleşir.

3 Beğeni

Alanya’ya ya da Konyaaltı’na da geçebilirim daha tam karar vermedim ama neresi olursa güzel olacağını düşünüyorum.

Aslında eşimin çalışacağı okula göre nerede ev tutacağıma karar vereceğim ama Bahçelievler ve Hisar civarı iyi muhitler diye duymuştum. Sadece güzel bir ev bulma olayının bu kadar zor olacağını düşünmemiştim.

3 Beğeni

Kendimi geliştirmeye ciddi anlamda başlamam olabilir.

Bakış açımı değiştirmem, sorunları çok daha az kafaya takıp hobilerime yönelmem olabilir. Genel olarak düşünmemeye, düşünsem de olabilecek en az zararla kapatmaya çalışıyorum.

6 Beğeni

Evet bence de orada neresi olursa güzel olur çünkü Antalya. :heavy_heart_exclamation::heavy_heart_exclamation: Kolaylıklar dilerim sizlere.

4 Beğeni

Teşekkürler. İstanbul’dan sonra ilaç gibi gelecek.

4 Beğeni