2020'de Başımıza Gelen En İyi Şey

Biraz da güzel şeylerden konuşalım. Biliyorum çok azlar… Corona pandemisiyle her şey tepetaklak olmuş olabilir ama elbet bir iki güzel şey de olmuştur. Mutluluk bulaşıcıdır, belki burada paylaşarak birbirimize bulaştırabiliriz. :))

Benim başıma gelmedi henüz. :smiley: Benim 2020 yılımın en iyi olayı eli kulağında olan Dune fragmanı olacak bence. Aşırı merak ediyorum.
image

8 Beğeni

İstanbul’dan Antalya’ya taşınmak 2020’de başıma gelen en iyi şey oldu. :innocent:

11 Beğeni

Bunca çileye (salgın, işsizlik, geçim sıkıntısı vb.) rağmen ölmemek.

9 Beğeni

Evet, bu güzel. :slightly_smiling_face: Çoklu kitaplar okudum, filmler izledim benim için karantin güzel oldu. Foruma dahil olmak.

3 Beğeni

Valla sürekli evde kalmam nedeniyle sayısız kitap okuyabilmem, çok sayıda film, dizi, anime izleyebilmem oldu şimdiye kadar.

5 Beğeni

Benim için de öyle. 24 saat ne kadar az da olsa hepsini kendime ve bir şeyler okumaya ayırabildim. :))

4 Beğeni

Mezun olmak :partying_face:

İşe girecek halim kalmadı, orası ayrı konu :sweat_smile:

4 Beğeni

2019 da ben de öyleydim güzel günlerdi açıkcası kendimi çok geliştirdim.

4 Beğeni

Ben de Manavgat düşünüyorum. Gerçekleşirse bu da benim başıma gelen en iyi şey olabilir.

4 Beğeni

images
Kısa ve öz

10 Beğeni

Misafir olma ve misafirliğe gitme akışının durması. Bir de önceden de temastan hoşlanmayan biri olarak kimsenin beni artık garipsemiyor olması

9 Beğeni

Bu foruma dahil olmak :innocent:

5 Beğeni

Harry Potter kitaplarını okumuş olmam. :grin:( Geçen yıl ilk iki kitabı okuduktan sonra kalan kitapları bu yıl okumuştum.)

4 Beğeni

Hatırlamıyorum. (Yirmi karakter)

11 Beğeni

Vardır biraz düşünün. Çok istediğiniz bir şey olmuştur belki. :smiley:

3 Beğeni

İthaki yayınlarının bilimkurgu klasikleri serisini tamamlamam en iyi şeydi sanırım.

4 Beğeni

image

Bu dahil mi? :smiley: Maşallahh çok iyimiş ama.

@Erdem_Sonmez Umarım basılır. :((

Hatırlıyorum o olayı ya üzücü bir umut edişti. :(( Neyse geriye kalan 50 küsür kitabınız var maşallaahh. :smiley:

4 Beğeni

O biraz sıkıntılı :sweat_smile: (20 karakterrrr)

3 Beğeni

Keşke yeniden basılsa o kadar çok istiyorum ki o kitabı, bi kitap da kara borsada 400 tl ye satılır mı hiç? BKM kitap indirimde satışa çıkarmıştı aldım daha sonra para iadesi yattı bir an mutluluk yaşamıştım fakat sonrası maalesef hüzün.:disappointed:

3 Beğeni

Öncelikle bu güzel başlık için teşekkür ediyorum. Yavaşlamanın keyfine varmak ve uzun zamandır ertelediğim işlere başlamak oldu sanırım :partying_face:

3 Beğeni