2021 ve 2022'de Gelecek 15 Anime Yapımı

Kayıp Rıhtım'da tamamını okumak için: https://kayiprihtim.com/liste/2021-ve-2022-gelecek-15-anime-yapimi/

image

Tüm dünyada ilgiyle takip edilen anime yapımlarının yeni sezonları ve devam filmleri merakla bekleniyor. Sevilen birçok seri, 2021’nin son aylarında ve yeni yılda hayranlarla buluşmayı bekliyor. Peki bu animelerin yayın tarihleri ne zaman? Merakla beklenen animelerin yayın tarihlerini sizler için derledik. İşte Merakla Beklenen 15 Anime Sword Art Online Progressive: Aria of a Starless Night… (DEVAMI…)

3 Beğeni

2003’de başlayan Soukyuu no Fafner’in final sezonu olan The Beyond’un Kasım’da yayınlanacak son 3 bölümünü merakla bekliyorum. Ayrıca Aralık ayında BluRay’i yayınlanacak olan Knights of Sidonia’in final filmi Love Woven in the Stars’ı ve yine 2013’de başlayan Uchuu Senkan Yamato 2199’ın final filmleri olan Uchuu Senkan Yamato 2205 Part 1 ve 2’yi bekliyorum.

2022’de yayınlanacaklardan Netflix serisi Spriggan’ı ve Sunrise işleri Suisei no Majo, Cucuruz Doan no Shima ve Urdr Hunt’ı bekliyorum. Bunlar dışında beklediğim tek seri Blade Runner: Black Lotus.

Benim garip ama en beklediğim şey bir anime film.

Bleach’i görmemek üzdü. Normalde bu yılsonunda gelecekti. 2022’de bile gelmeyecek mi acaba? Yeni bir duyuru da yapmadılar ya da ben göremedim.

1 Beğeni