Açıklamalı Notlarıyla Sherlock Holmes Everest Yayınları/Acil Yardım

Arkadaşlar ben uzun süredir Sherlock Holmes serisine başlamak istiyordum lakin bir türlü kısmet olmadı,almak istediğimde Ren Yayınlarının Özel Baskısı tükenmiş idi dün tamamen şans eseri onları buldum…AÇIKLAMALI NOTLARIYLA SHERLOCK HOLMES! Nasıl gözden kaçırmışım inanın bilmiyorum,toplam 3 cilt her birisi 600-700 sayfa fiyatta biraz tatlı ama baskı kalitesi vs ile kurtarıyor.
Ancak benim merak ettiğim şey şu bu üç kitapta hikayeler ve romanlar var mı yok mu? Saçma bir soru gibi gelebilir lakin kaba tabirle hevesinin kursağımda kalmasını istemiyorum :smile: Nete tam bilgiye ulaşamadım,yayınevi de cevap vermedi hala yardımcı olursanız sevinirim :blush:

*Bkm Kitapta taksit oluyor mu acaba onu da bilen biri varsa cevaplasın :slight_smile:

2 Beğeni

İlk iki kitapta tüm hikayeleri, üçüncü kitapta tüm romanlar mevcut.

2 Beğeni

Sen muazzam bir detaysın :heart:

1 Beğeni

Tamamlanmış mıydı bu seri, sanki bir 4. cilt daha var gibi aklımda kalmış?

3 cilt .Kitabın editörü Leslie S. Klinger önsöz de 3 cilt olarak hazırladık diye yazıyor.

5 Beğeni

Bir de Abdülhamit ve Sherlock Holmes var sanırım yanında bir cilt olarak, bu seriye dahil değil. Gerekli midir bilmiyorum. Siz okudunuz mu ben Zaman Çarkı kitaplarını almayı bitirdiğim de belki alırım diye erteliyorum onları hep.

1 Beğeni

Bu edisyonu henüz okumadım. Abdülhamit ve Sherlock Holmes kitabını da Everest yayınlamış ama hakkında bilgim yok

1 Beğeni

221B çıkan sayıları bende var, Gözümden kaçmış bu yazı, hangi sayıda olduğunu yazar mısınız

1 Beğeni

Teşekkür ederim, çok güzel hazırlanmış bir inceleme yazısı.

1 Beğeni

Eve gidince kesin cevap yazabilirim. Yazıyı 2016 Ağustos’unda, “Eylül/Ekim” sayısı için yollamışım.

1 Beğeni

Sanırım Sherlock Holmes’in tüm hikayeleri bende mevcut. Bugün bile kitapçılarda ismini görünce mutlu oluyorum. Tekrar tekrar okuyup hiç sıkılmadığım ender kitaplardır.