Ah Be Leyla

Öykü Seçkisi'nde okumak için: Ah Be Leyla – Aylık Öykü Seçkisi

image

Telefonu elim titreyerek bıraktım, daha doğrusu telefon, terlemiş ellerimin arasından yavaşça kayıp önümdeki masaya yaklaşık otuz beş derece açıyla düştü. Nedense sanki bütün problemim buymuş gibi o anda bir de kırk beş derece ile düşseydi belki ekranı paramparça olacaktı diye düşündüm. Ama ekran koruyucuyu düzgün takmıştım bu sefer, çünkü neredeyse böbreğimin yarısını vermiştim bu telefona.… (DEVAMI…)

3 Beğeni

Konu olarak ilgimi çekmemiş olsa da anlatımı hoşuma gitti. Cümle kuruluşları, betimlemeler vb. okumayı sekteye uğratmıyor. Kolayca okuyup bitiriyorsunuz. :slight_smile:

Yorumunuz için teşekkür ederim, beğendiğinize sevindim.

Ritmi çok iyiydi :+1: tebrikler

Öncelikle okumaya zahmet ettiğiniz için ve sonra da yorumunuz için teşekkür ederim, beğendiğinize sevindim.

Merhaba, anlatım tarzınızı ve dilinizi çok beğendim. Tema birazcık araya iliştirilmiş olsa da, akıcı üslubunuz öyküyü keyifle okuttu. Tebrik ederim, ellerinize sağlık. :slight_smile:

Teşekkür ederim, aslında yabancı olduğum bir konu değil mikroçipler ama hikaye ile tam bütünleştirememiş olabilirim :slight_smile:

Konuyla alakasız ama çok samimi bir dille yazmışsın. Okurken keyif aldım diyebilirim.

Teşekkür ederim, beğendiğinize sevindim. Gelecek seçkilerde görüşmek dileğiyle.