Ah O Eski Reklamlar

Hint şarkılarını zaten çok severim bu da öyle :slight_smile: bir de çocuğun kafa hareketi mükemmel :)))

2 Beğeni

Eski reklam deyince aklıma direkt bu geliyor. Müzik, cast, atmosfer hepsi çok iyi. =)

Edit: Reklamın orijinalini de buldum, sanki extended versiyonu gibi annesi de gözüküyor bir sahnede.

7 Beğeni

Bir nesle babasını sorgulatan reklam, benim babam neden çileklere şapşik gözler yapamıyor diye :slight_smile: Bir de supangle yapan babaanne vardı ama bizimkiler aşure yapıyordu :joy:

3 Beğeni

Ahahaha kültür şoku yaşatmışlar bize zamanında. =)

1 Beğeni
10 Beğeni

Efsane reklam!

Ve o efsane reklamın yeniden yapımlı devamı!!

8 Beğeni

Bir zamanların internet fenomeni, şiddet yanlısı, ürkütücü panda.:smile::smile:

Never say no to Panda!

En sonda yere dökülen ürünlere attığı tekme.:joy:

12 Beğeni

En az birine maruz kalmışızdır. :grinning:

4 Beğeni

Bu versiyonu daha çok severdim
Dag basini duman almisss :joy:

8 Beğeni

Reklam mıymış bu :joy: ? İlk reklamın gifinden biliyorum bu pandayı :joy: Baba-oğullu son reklamın mutlu sonuna koptum :joy:

1 Beğeni

Dediniz ve nasılmış bu gif derken milyonlarca panda buldum.:sweat_smile:

1 Beğeni

Oooo :open_mouth: Fırsatını bulunca bunlardan birkaçını kullanayım :face_with_monocle: :yum:

2 Beğeni
8 Beğeni

Bugün de bizi GICIK eden bir reklam paylaşmak istedim. Türkçe dublajlı halini bulamadım, ama eminim izlerken hepiniz Yapamam! Ellerim yok kiii!!! diyen o gıcık sesi duyar gibi olacaksınız :joy:

3 Beğeni

Gazozdan serbest çağrışım:

5 Beğeni

Çilek mobilyanın bir reklamı vardı. Kızın biri ağzıyla bi şeyler yapmaya çalışıyordu. Bi kere denedim sonunda annemin ağzımın ortasına attığı şaplakla maceram son buldu. Hatırlıyor musunuz onu???

Buldum :confused:

2 Beğeni

BU NE???

:smiley: :smiley: :smiley:

2 Beğeni

Bizim markettekiler de anca para üstünü kafama fırlatsın :joy::joy::joy:

2 Beğeni

Bir de Okan & Cem ikilisinin yorumuyla Jill çorap reklamı.
Atamıyorsanız paspas yapın!
:joy::joy::joy:

2 Beğeni
1 Beğeni