Akılçelen Kitaplar Soru Hattı

ben guess yaptım saten :smiley: çok bilgili değilim bu arada türkçemi eleştirme lütfen :smiley: illaki çevirirler alcatraz’ı çevirirlerde onu çevirmezler mi ki ?

Daha önce sorulmuş ama cevap verilmemiş, ben gene sorayım. Beyaz Kum 2 çizgi romanını çok bekler miyiz?

2 Beğeni

En çok beklenilen kitapları herkes belirtmiş fakat inatla yoksayılmış gibi.

2 Beğeni

Oathbringer’ı beklemekten bi hal olduk, tünelin sonundaki ışığı görmek istiyoruz Akılçelen Hanım.
Bunun dışındaki Brandon Sanderson kitaplarına da hayır demeyiz tabi ki :slight_smile:

1 Beğeni

@AkilcelenKitaplar

2 Beğeni

Warbreaker çevirisi tamamlandı yayına hazırlık aşamasında :slight_smile: Net tarih veremem tabi ki :slight_smile: Yayınlanacak olarak cevap versem yeterli olur sanırım. Elantris yeni baskısı için stoğunu bitirmesi gerekiyor :slight_smile:

6 Beğeni

Fazlaca kalın bir kitap olduğu için zaman alıyor ama bitecek bugünler :slight_smile:

1 Beğeni

Şimdilik böyle bir düşünce yok :slight_smile:

2 Beğeni

Arcanum Unbounded da çıkacak Warbreaker’dan sonra gelecek :slight_smile:

5 Beğeni

1.sorunuzun yanıtı: Yayın programımızda yok. Yeni bir manga serisi yayınlanacak olursa gelen öneriler şartları uygun ise değerlendirilir :slight_smile:

2.sorunuzun yanıtı: Kutu maliyeti zaten içerisinde bulunan mangalarla eş değer :slight_smile: Ayrıca satılması işinize gelmez bence :slight_smile:

çıkacak tabi ki :slight_smile: Çevirisi sürüyor.

2 Beğeni

Brandon Sanderson dışında başka bir epik fantezi yazarı çıkarmayı planlıyor musunuz? Olumluysa kim/kimler? :blush:

Amazon’un ülkemize gelmesi e-kitap düşüncenizi etkiler mi?

Legion 3 çok yakında piyasaya çıkıyor. Şu an Amazon’da ön siparişte. Ayrıca yazarın yeni serisi -Skyward- bu sonbahar piyasaya çıkacak. Skyward kozmer evrenine dahil değil ama seri olacakmış. Bu serinin telifini almayı düşünüyor musunuz ?

Bu hangi sorunun cevabı

Sanırım warbreaker :face_with_monocle:

oleyyyyyyyyyy yyyyyyyyyy <3

aa elantris alcaktım 10.yıl şeyi çıkacaksa onu alayım madem

1 Beğeni

Elantris yeni baskısı için stok bitmedi gerekiyor yazmış.Yani şuan yeni baskı ufukta gözükmüyor.

Ben Oathbringer diyorum, çünkü Elantris’in onuncu yıl özel bask için herhangi bir şey söylenmemiş.

1 Beğeni