Akılçelen Kitaplar Soru Hattı

(kimyager _ferhat gürdoğan) #211

Baya bir kalınmışşş. Hemen dikkat çekiyor rafta. Çıksada başlasam Fırtınaışığı Arşivi serisine . :smile:

(Mertcan Kurnaz) #212

aman korkutma bizi ya

(Rocket quuen) #213

Tor 2 kitap halinde basmaya calusmtida Sanderson izin vermemişti zamanında .

(Hiçliğin bekçisi…) #214

Biliyorum bunu o yüzden de biraz Brandon’a güveniyorum. Yoksa ne hale gelir bilmek istemiyorum. Her halükarda fazla uzadı bu mevzu.

(Mertcan Kurnaz) #215

ben çok iyi yapmaya çalıştıkları için mi çeviri çok uzadı yoksa zorlandıkları için mi onu anlamadım? Ortaya sis soylu 3 gibi bi çeviri çıkmasından korkuyorum

(Hiçliğin bekçisi…) #216

Bana kalırsa çeviri işi çoktan bitmiştir. Kaç tane Brandon Sanderson bastılar. Alışmışlardır artık. Sorun tamamen maddi kaygılar gibi geliyor bana.

(Rocket quuen) #217

Bende insatgramdan parildaya sözleri yeniden basacakmisiniz diye sordum basacaklarini ama zamanının beli olmadığını söylediler . Biraz maddi kaygı var gibi …

(Mertcan Kurnaz) #218

ya o alacağım gün tükendi biliyor musun ne kadar berbat bi durum? doğum günü hediyemdi bekledim bekledim para elime geldi tam sipariş vericem köşede tükendi yazıyor

(Turgay) #219

BKM nin mağazalar da var. Ama sitesinsin de tükenmiş gözüküyor. BKM yi arayarak bu konuda yardımcı olmalarını isteyebilirsin.
Edit: Şimdi baktımda yayın evinin kendi sitesinde stokta görünüyor.

(Cankut Değerli) #220

Oathbringer konusu gerçekten benim de merak ettiğim şeyler arasında, uzun süredir ses çıkmıyor. Umarım Savaşkıran gibi başarılı bir iş çıkar ortaya.

(shorykays) #221

ben umudumu kestim artık en kısa zamanda ingilizcesini okuyacağım. yayınevi oathbringer konusunda gerçekten yetersiz kaldı ve 8 aydır soruyorum durumu nedir diye ama cevap hala aynı çeviri aşamasında

(Erman) #222

yayınevi, Facebook sayfasında son 1 hafta-10 gündür yıl sonu gelmeden çıkacağını yazıyor, bilginize :slight_smile:

(Rocket quuen) #223

Az daha sabredin %99 aralık ayında çıkacak .

@GkiraraJ benden daha şansız insanlar varmış demek . Inşallah en kısa sürede tekrar basılır .

Amin Amin Amin Amin Amin
:scream:

Amen Amen Amen Amen

(Mertcan Kurnaz) #224

tekrar çıkacak da büyük ihtimal zamlı fiyatı ile çıkacak indirimli hali 45 idi şimdi indirimli hali en az 60 olur herhalde bunu da düşünerek alcatraz’ın 4 kitabını aldım onlar da stokta bitmeden. Çünkü aldığım sitede sissoylu ve savaşkıran ben alınca stokta bitip iki gün sonra 15’er tl zam ile tekrar satışa çıkmışlardı.

(Kingebu) #225

Hadi bakalım sorun şu ki yıl sonu geldi.Eğer çıkacak olsaydı şimdiden yakın bir tarih söylenirdi.Ona göre hazırlık yapardık bizde. :slight_smile:

(Rocket quuen) #226

Aynen ya bu gidişle oarhbringerde 80 tl filan olur herhalde .

(Kingebu) #227

Yukarılarda bi yerlere 125₺ olacağını yazmışlardı galiba.

(Rocket quuen) #228

Lannnnnn darbe yaparım 125 tl ne lan, o fiyata kaç farklı kitap alınır sen biliyonmu.

(Kingebu) #229
  1. cevapa bak istersen orada yazmışlar ama sanmam ki öyle bi fiyata çıksın.

(Mertcan Kurnaz) #230

125 tlye yükseldi denmiş bence en az 125 tl olur o zamandan beri kağıt vs. fiyatlarda artış oldu mu bilmiyorum ama düşüş olmadığı kesin