Akılçelen Kitaplar Soru Hattı

Biliyorum bunu o yüzden de biraz Brandon’a güveniyorum. Yoksa ne hale gelir bilmek istemiyorum. Her halükarda fazla uzadı bu mevzu.

1 Beğeni

ben çok iyi yapmaya çalıştıkları için mi çeviri çok uzadı yoksa zorlandıkları için mi onu anlamadım? Ortaya sis soylu 3 gibi bi çeviri çıkmasından korkuyorum

Bana kalırsa çeviri işi çoktan bitmiştir. Kaç tane Brandon Sanderson bastılar. Alışmışlardır artık. Sorun tamamen maddi kaygılar gibi geliyor bana.

Bende insatgramdan parildaya sözleri yeniden basacakmisiniz diye sordum basacaklarini ama zamanının beli olmadığını söylediler . Biraz maddi kaygı var gibi …

1 Beğeni

ya o alacağım gün tükendi biliyor musun ne kadar berbat bi durum? doğum günü hediyemdi bekledim bekledim para elime geldi tam sipariş vericem köşede tükendi yazıyor

1 Beğeni

BKM nin mağazalar da var. Ama sitesinsin de tükenmiş gözüküyor. BKM yi arayarak bu konuda yardımcı olmalarını isteyebilirsin.
Edit: Şimdi baktımda yayın evinin kendi sitesinde stokta görünüyor.
https://www.arkadas.com.tr/kitap/firtinaisigi-arsivi-2-parlayan-sozler/9786055069520

Oathbringer konusu gerçekten benim de merak ettiğim şeyler arasında, uzun süredir ses çıkmıyor. Umarım Savaşkıran gibi başarılı bir iş çıkar ortaya.

3 Beğeni

ben umudumu kestim artık en kısa zamanda ingilizcesini okuyacağım. yayınevi oathbringer konusunda gerçekten yetersiz kaldı ve 8 aydır soruyorum durumu nedir diye ama cevap hala aynı çeviri aşamasında

1 Beğeni

yayınevi, Facebook sayfasında son 1 hafta-10 gündür yıl sonu gelmeden çıkacağını yazıyor, bilginize :slight_smile:

Az daha sabredin %99 aralık ayında çıkacak .

@GkiraraJ benden daha şansız insanlar varmış demek . Inşallah en kısa sürede tekrar basılır .

Amin Amin Amin Amin Amin
:scream:

Amen Amen Amen Amen

tekrar çıkacak da büyük ihtimal zamlı fiyatı ile çıkacak indirimli hali 45 idi şimdi indirimli hali en az 60 olur herhalde bunu da düşünerek alcatraz’ın 4 kitabını aldım onlar da stokta bitmeden. Çünkü aldığım sitede sissoylu ve savaşkıran ben alınca stokta bitip iki gün sonra 15’er tl zam ile tekrar satışa çıkmışlardı.

1 Beğeni

Hadi bakalım sorun şu ki yıl sonu geldi.Eğer çıkacak olsaydı şimdiden yakın bir tarih söylenirdi.Ona göre hazırlık yapardık bizde. :slight_smile:

Aynen ya bu gidişle oarhbringerde 80 tl filan olur herhalde .

Yukarılarda bi yerlere 125₺ olacağını yazmışlardı galiba.

Lannnnnn darbe yaparım 125 tl ne lan, o fiyata kaç farklı kitap alınır sen biliyonmu.

1. cevapa bak istersen orada yazmışlar ama sanmam ki öyle bi fiyata çıksın.

125 tlye yükseldi denmiş bence en az 125 tl olur o zamandan beri kağıt vs. fiyatlarda artış oldu mu bilmiyorum ama düşüş olmadığı kesin

Yine 125 tl yakın bir fiyat olur aksi takdirde zarar ederler yada 2. Bir seçenek var ki oda bizim hiç istemediğimiz bir sey , kitabı 2 ye bölerek çıkarmak .

ay bide utanmadan ciltli istiyorduk kitapları :smiley:

Hayaler …