Akılçelen Kitaplar Soru Hattı

(Rocket quuen) #231

Yine 125 tl yakın bir fiyat olur aksi takdirde zarar ederler yada 2. Bir seçenek var ki oda bizim hiç istemediğimiz bir sey , kitabı 2 ye bölerek çıkarmak .

(Mertcan Kurnaz) #232

ay bide utanmadan ciltli istiyorduk kitapları :smiley:

(Rocket quuen) #233

Hayaler …

(Burak Kuşcu) #234

125₺ oldu diye buz ve ateşin dünyası na demişti sanki.

(Ali Rıza) #235

Yukarda bi arkadaş linkini vermiş ama bende tekrar belirtiyim arkadaş kitabevinin sitesinde %35 gibi güzel bi indirimle 41.60 tl den hala satışta. Ben 1 hafta önce sipariş verdim ertesi gün yolladılar. İstiyosanız zamdan önce son ve tek çıkış olabilir :smiley:

(Burak Kuşcu) #236

Bu kitap beni çok heyecanlandırıyor ya neden bilmiyorum :smile:

(Mertcan Kurnaz) #237

bu gün doğum günü teyzelerim 2 gün sonra kitap hediyem için para vericeklerdi onlardan bunu alcam zaten kaçırmam bu fiyatı

(.) #238

Bu orjinal kapağı mı kullanırlar sizce

(Rocket quuen) #239

000000000000000000000000000000000000,1 lik bir ihtimale evet .

Kullanmazlar umarım, minimal kapakları daha güzel

(Rocket quuen) #241

whoissanderson

Yapma etme canını yedigum… :slight_smile:

Kapağa ilk iki kitaba uygun bir tasarım yaparlar. Yanlız bendeki Kralların Yolu 2. baskı ve beyaz kağıda basmışlar. İlk baskısıda mı böyle bilmiyorum ama Parlayan Sözler 1. baskı ve normal saman kağıt. Şu beyaz kağıt işi en sevmediğim şey, ders kitabı gibi duruyor. İnşallah Oathbringer’ı beyaz kağıda basmazlar.

Fan art yada resmi illüstrasyonlarla dolu telefon ( 16 GB) kitapları okurken bunlara bakmayı seviyorum, betimlemeleri anlamama yardımcı oluyor. Ama kitap kapağının resim tuvali olarak kullanılması gözüme hoş gelmiyor. Tabiki bunlar kişisel zevkler ne denebilir ki.

(Rocket quuen) #244

Benim telefon da ilustrasyonlarla dolu . En sevdiğim cizerde Michael Komarck.

(Mehmet ) #245

Bence ilk kitabın sayfa kalitesi daha iyi kitabı tam bir tuğla yapıyor.

Bir ara bu görselin tablosunu yaptırmayı düşündüm. Öyle seviyorum…

(hüseyin) #247

Tuyap kitap fuarında akılçelene de uğradım. Fırtına ışığı arşivi üçü de sordum. Çeviride sorun çıkmış. Çevriri yayın evi tarafından beğenilmemiş tekrar çevrilmiş. Yıl sonuna yetiştirilmeye çalışılıyor denildi.

(Meltem) #248

Merhaba, yeniden baskı tarihi henüz belli değil, öncelik yeni kitaplarda olur ve biraz zaman alır diye düşünüyorum. Infınıty Blade için çalışmalar başlamadı, gündemde farklı kitaplar var ama ilerleyen süreçlerde neden olmasın :slight_smile:

(Meltem) #249

Yıl bitmeden :slight_smile: Zaten duyurusunu yapacağım çıkmadan önce.

(Meltem) #250

Böyle bir ihtimal pek yok :slight_smile: Nasıl kaptırdınız sorusuna nasıl cevap versem bilemedim, önceliklerimiz farklıymış diyelim :slight_smile: