Akılçelen Kitaplar Soru Hattı

özür dilerim ve tamam :dagger:

Kitaplar kalın puntolar küçük, ya bölmemiz gerekiyordu ya da bu şekilde yayımlamamız. Bizde bunu tercih ettik :slight_smile:

4 Beğeni

Set indirimi şuan için düşünmüyoruz. Zaten set olarak satışa sunmayacağız her kitaba indirim yapmayı tercih ediyoruz. Fakat değerlendirebiliriz bunu :slight_smile:

Okur açısından dediğiniz gibi yarım kalması pek hoş olmuyor fakat satış rakamları çok düşüktü gelecek vadetmedi bizler için. Dediğiniz gibi konu hakkında sosyal medya üzerinden bir açıklama da yapılacak, teşekkür ederiz görüşleriniz için

@AkilcelenKitaplar Sizi yakalamışken sorayım. Oatbringer’ın çevirisini yine Can Sevinç mi yapacak? Kendisi bence hem çok iyi bir çevirmen hem de Türkçe’ye çevirdiği bazı fantastik terimler çok başarılı.

Merhaba. Brandon Sanderson’un kitapları dışında başka yazarlardan başka fantastik seriler yayımlamayı düşünüyor musunuz?

2 Beğeni

Merhaba ;

Benim bir sorum var.

Malum çeşitli aylarda tüm yayınevleri belirli yüzdelerle internette indirim yoluna giderek kampanyalar yapmakta. 1 yıldır Brandon sanderson kitaplarınızı almak için ara ara göz ucu ile bu kampanyalar var mı yok mu diye çeşitli kitap satış sitelerinde takip etmekteyim. Hiç indirime girdiğinizi görmedim.

Yakın bir zamanda çeşitli kitap satış sitelerinde indirime gitme planınız var mı ?

1 yıldır sanderson’ın külliyatını almayı planlıyorum , zamanını buna göre şekillendireceğim.

Teşekkürler

1 Beğeni

işte aradığım şeyler

çok sağol :slight_smile:

2 Beğeni

Set indirimleri yaptık, şuan devam ediyor. Eğer almadıysanız bu indirimi kaçırmayın derim.
www.arkadas.com.tr adresinde %40 indirimle satılıyor :slight_smile:

3 Beğeni

Önceliğimiz hep Brandon Sanderson :slight_smile: İlerleyen zamanlarda olabilir ama şimdilik yok :slight_smile:

Çevirmenlerden birisi evet Can Sevinç :slight_smile: Birden fazla kişi çalışıyor kitap üzerinde. Kendisi adına teşekkür ederiz size :slightly_smiling_face:

İndirim konusunda teşekkür ederim. Kitaplar temiz, her seri ayrı ayrı ambalajlı bir şekilde geldi. Bu göze hoş gelen bir ayrıntıydı. Aslinda serilere kısa dönemde başlamak gibi niyetim yoktu ve almayı da düşünmüyordum ama adınıza yakışır şekilde çok sağlam bir kampanya ile aklımı çeldiniz.
Kisa bir süre önce Elantris’i başladim. Can Sevinç çevirileri okunması oldukça kolay, hiç kasmadan ‘bu nasıl cümle böyle’ demeden su gibi okudum.
Kitapların boyutları sıkıntı olsada, iki cilt okumaktansa uygulanan düşüncenin daha mantıklı olduğunu söyleyebilirim.
The emperor’s soul’u basmayı düşünüyormusunuz?

2 Beğeni

vallahi yalan olmasın , dün öğrendikten sonra sissoylu ve fırtına ışığı setlerini havada kapıverdim.:slight_smile:

2 Beğeni

Brandon Sanderson setlerindeki indirimin son tarihi ne zaman acaba?

kitapları nihayet elime ulaştı. kitapların içinde görsellere de yer vermeniz çok hoşuma gitti.

Roman serisi olarak çıkarmayı düşündüğünüz yeni projeler var mı, varsa neler acaba?

tarih belli değil malesef :slight_smile:

Fuarda sürpriz olabilirmiş. Sanderson olma ihtimali var mıdır😔
(bkz: deli gibi sevmek ruhumuzda var)

1 Beğeni

Warbreaker,arcanum unbounde türkçeye çevrildimi ne zaman yayımlanır.
Beyaz kum 2 yurtdışında çıktıTürkiyede yayımlanırmı

1 Beğeni

Taht Oyunları’nın çizgi romanları çıkmaya devam edecek mi?

Aaa yeni fark ettim akılçelen yerine ben sana soru sormuşum ben de neden cevap vermiyorlar diyordum.

1 Beğeni