Akılçelen Kitaplar Soru Hattı

(Buyici) #1222

Yuh ne alaka ya ? Nerede yazmışlar ? Yeter artık papirüse bassınlar da çıksın ya. Bezdum.

(∆) #1223

Burcununkitaplari canlı yayında söyledi az önce, akılçelen ile konuşmuş. Yayınevi 16x24 boyutu kitapçılardaki raflara sığmıyor onun için kitapçılar sipariş vermiyor demiş. Tüm Sanderson kitaplarının boyu küçülecekmiş.

(Turgay) #1224

Yok daha neler! Bu da yeni bahaneleri sanırım. Resmen yazarın kitaplarını çöp ettiler.

(kimyager_ferhat gürdoğan) #1225

:joy::rofl::joy::rofl::joy::joy: bahaneye bak yaaa

(∆) #1226

İthaki’nin fantastikleri de aynı boyutta neredeyse. Cidden böyle bir bahane nasıl bulmuşlar acaba :smiley: :smiley:

Raflara sığmadığı doğru. Geçen kitaba bakmak istedim ama ne kadar çektiysem de çıkaramadım raftan, nasıl koydularsa artık.

(kimyager_ferhat gürdoğan) #1228

Bu boyuta indirsinler bence. Peynir ekmek gibi satar :joy::rofl::joy::joy::rofl::rofl:

(Buyici) #1229

Bunlar daha önce hiç mi kitap çıkarmadılar? İlk kitapta akılları neredeymiş ?

Akılçelen giderek 6/45 yayınlarına benzemeye başladı. Halbuki ben Akılçeleni severdim bu olaylardan önce.

(∆) #1231

Ben de bu boyutu öneriyorum :slight_smile: :slight_smile: :rofl::rofl:

(kimyager_ferhat gürdoğan) #1232

Buda olabilir. :thinking::rofl::joy::rofl::rofl::rofl::joy:

(Kadir) #1233

Bu seriye başlamayarak hayatımdaki en akıllıca kararlardan birisini vermişim.:joy::joy::joy:

Bence Burcu hanımı spontan bir bahaneyle başlarından savmışlar. :joy: :rofl: :joy: :rofl:

Açık açık “Maliyeti düşürücez” deyin ne olacak ki?

(Buyici) #1236

Bu aynı ekmeğe gram ayarı mevzusuna dönmüş. :sweat_smile::grin:

(Cankut Değerli) #1237

Kişisel olarak konuşmak gerekirse kitabın boyunun küçülecek olması benim için iyi olacak.
Genel olarak konuşmak gerekirse istenmiyor da ne biçim bir bahanedir arkadaş ya, açık açık gücümüz bu kadar büyük yapmaya yetmiyor deseniz kimse ayıplamaz bence.
Ayrıca bunu baştan düşünüp öngörebilirlerdi bana kalırsa, harbiden @Kingebu’nun dediği gibi ekmeğin gramajı gibi olmuş mevzu. :joy:
Ne yapalım, hepsini birbirlerine uysunlar diye baştan mı alalım yani? Şekliyle, boyuyla oynayacaklarına çevirilerini düzelt… Pardon ya beş çevirmen mevzusunu unutmuştum bir an. :joy:

(Kadir) #1239

İlk dakikalarda söylüyor. 10 dakika bu konuya ayrılmış.

(Mertcan Kurnaz) #1240

Aynen gördüm. Ama ben yazar kendisi kitaplarının bu şekilde tek ciltte büyük ve haşmetli olmasını istediği için özellikle bu şekilde yazıyor diye biliyorum, yanlışım varsa düzeltin. Her ne kadar video da mantıklı ve doğru bir karar olarak anlatıldıysa -ki birazcık bence de öyle- bu durumdan yakınacaklar ve altından kalkamayacaklar ise almasalar daha iyiydi en başta. (Sözlerim ilk cümlem bildiğim gibi doğru ise geçerli tabii)

(Kadir) #1241

Başta boyutunu raflara uygun şekilde ayarlasalardı o zaman, 38 yıllık firmayız diye övünmeyi biliyorlar. Güzelim yazarı mahvettiler.

Lakin bir noktayı kaçırmışsınız Parıldayan Sözler tek cilt olarak yayımlanacakmis. 9 : 15 te söylüyor.

Vay be sırf bu yüzden satılmıyormuş kitap. İşte bu yüzden İthaki Fantastik kitaplarını bedava dağıtmak zorunda kalıyor. Ne güzel senaryo yazıyorlar yayınevi booktuber ortaklığında…

Kadından 30 saniyede nefret ettim.