Alastair Reynolds Kitaplığı

@Agape iyi fikir, hatta bir de mektup yazayım, gerekli gereksiz çok sayıda virgül kullanıp. :slight_smile:

2 Beğeni

Netflix’de beğenerek izlediğim Love, Death & Robots’da bulunan bazı öykülerin zamanında Indie kitap tarafından yayınlandığını tesadüf eseri keşfedince heyecanlandım. Özellikle Zıma Mavisi çok sevdiğim bir bölümdü. Maalesef kitapların baskısı bitmiş, Daha sonra Zıma Mavisi ve Aquile Yarığı’nın Ötesi kitaplarını Nadir’de buldum fakat kargo ücreti ile biraz yüksek fiyata geliyordu. Tam onu da gözden çıkarmış iken dur bide foruma bakayım diyip Alastair Reynold’u aratınca bu başlıkta okuduklarım kitapları alma fikrinden tamamen vazgeçirdi. Umarım tekrar redakte edilir.

1 Beğeni

O kadar para verme, 5 kitap 20 TL. Bu iki kitap kampanyaya dahil.

Çeviriler sıkıntılı dediler, ben bu kampanyadan almıştım kitapları, okumaya elim gitmedi ama eksik gedik bir ara okurum gibi…

2 Beğeni

Zıma Mavisi kampanya listesinde var fakat temin edilemiyor notu düşmüş. Diğer sitelerde de baskısı yok. Kitapyurdu niye eklemiş listeye anlamadım :frowning:

1 Beğeni

Dikkat etmemiştim. Bu durumda baskısı bitmiş olabilir

1 Beğeni

Evet maalesef baskısı yok. Daha düzgün bir çeviri ile başka bir yayınevi el atar umarım. Teşekkürler Alper haber verdiğin için.

1 Beğeni

Keşif Uzayı çevirisi nasıldır komple 3leme okuyan oldu mu? Tavsiye edilir mi çeviri?

1 Beğeni

Benim de merak ettiğim bir soru bu. Yazarın Aquila Yarığı’nın Ötesi adlı öykü derlemesini okuyup beğenmiştim. Her ne kadar çeviri ve redaksiyon konusunda sıkıntıları olsa da.

1 Beğeni