Alfa Kitap Soru Hattı

(Barış) #103

Benim soruma niye cevap verilmedi
:frowning:Merhabalar öncelikle hoşgeldiniz. Everest ve Alfa en sevdiğim yayınevlerinden ikisi. Klasikler dizisinde daha önce farklı kapaklarla basılmış kitapları yeni kapak formatınızda tekrar basacak mısınız?

(∆) #104

Osmanlı Dünyası’nın kapağında Dünyada iz bırakan uygarlıklar dizisi yazıyor ancak bu diziye ait başka bir kitaba ulaşamadım, yeni oluşturulmuş dizi sanırım.

Bu seride yeni kitaplar gelecek mi? Bilgi verir misiniz

(Serhat) #105

Bu sorunun cevabını bende bekliyorum. Seri olsun bizim olsun. Affetmem açarım konuyu. :grinning::grinning: :sunglasses::sunglasses:

(Umut K.) #106

İyi günler @alfakitap.
Acaba Edgar Allan Poe basma gibi bir düşünceniz var mı? Sıfırdan bir çeviri olur veya umduğum, Hasan Fehmi Nemli’nin çevirisinin telifi alınır. Bu şekilde ciltli bir Edgar Allan Poe baskısı planlıyor musunuz?

(Anıl) #107

H.P. Lovecraft: The Complete Fiction gibi bir şey gelecekse süper olur. zamanında almıştım kendisini, lovecraft’ın yazdığı her şey yer alıyor içinde. kapak tasarımı, cilt ve baskı dört dörtlük.

(Hüseyin gök) #108

Tek cilt mi ve kaç sayfa acaba? Alfanın çıkardığı 7 kitap biraz önce öğrendim 2000 sayfadan fazlaymış.

(Alper) #109

(Alper) #110

@alfakitap yeni çıkan kitaplarınızdan Hegel, Filozoflar Serisi olarak yayımlanmış. Seriden daha önce çıkmış kitaplar var mı, yeni bir seri mi başladı.
( Siteniz de Felsefe alt kategorisinde Filozoflar olarak 2 kitap var, diğeri 2014’ de çıkmış aynı seriden mi emin olamadım)

Seriden yayımlanması düşünülen diğer Filozoflar hangileri olacak.

Daha önce bu başlıkta yazdığınız Tolstoy Toplu eserler ciltli baskılar için bandrol almışsınız…Buna benzer klasikleşmiş başka yazarlar için de ( Örnegin Çehov ) Toplu eserler (ciltli ) yayımlama düşünceniz var mı?

Son olarak da siteniz de bu tarz ALFA’nın çıkan serilerini takip edebilmek için bir düzenleme yapmanız iyi olmaz mı, biz okurların o serileri takip etmesi ve çıkan kitapları görmesi böylece çok daha kolay olurdu.

(Oğuz Eren) #111

Selamlar,

Tarih Kitabı, Dinler Kitabı gibi kitapların baskısı bulunmuyor. Yakın tarihte yeni baskıları gelir mi acaba ?

(Tansel Diplikaya) #112

Tüm öyküleri kitabını basacağız demişlerdi ama ne zaman çıkar bununla ilgili bir şey söylemediler henüz.