Alfa Kitap Soru Hattı


(Alfa Yayınları ) #1

Alfa Yayınları da forumumuzun soru hattında bizlere eşlik etmeye devam ediyor.

Yayınevi yetkilisi: (@alfakitap )

Not: Merak ettiklerinizin daha önce sorulup sorulmadığını anlamak için sağ üstte bulunan ARA butonunu, BU KONUDA ARA kutucuğunu işaretleyerek kullanabilirsiniz.

Eğer konudaki her yeni gönderi için bildirim almak isterseniz, konuyu GÖZLENİYOR olarak işaretlemeyi ve İMLE butonunu kullanmayı unutmayın.


Philip K. Dick Kitaplığı (Alfa Yayınları)
Yayınevleri Soru Hattı kategorisi hakkında
(Demet ) #2

Hoşgeldiniz! Öncelikle bize sunduğunuz o güzel kitaplar için çok teşekkürler. Kolaylıklar diliyorum işlerinizde.
Benim iki sorum var size. Büyük fikirleri kolayca anlayın serinize yeni kitaplar eklenecek mi, eklenecek ise ne zaman görebileceğiz raflarda?
Bir de uzun süredir Kitapyurdu sitesinde kitaplarınız temin edilemiyor. Bu durum devam edecek mi yoksa tekrar oradan ulaşabilecek miyiz kitaplarınıza?


(Umut K.) #4

Dikkat ederseniz yayınevi yetkilisi ibaresi yok ve konu yanlış yere açılmış. Sayın @mit veya başka bir yönetici doğrulama yaparsa güzel olur.


(Demet ) #5

Çok sevinmiştim halbuki :tired_face:


(Umut K.) #6

Benim de en çok soru hattı açmasını istediğim yayınevi Alfa, ama olmayınca olmuyor.
Edit: Bazen de olabiliyormuş.


(Yasin) #7

Merhabalar. Soru hattına hoşgeldiniz. İyiki de geldiniz.:slight_smile:

Sorularım biraz fazla. Umarım cevaplarsınız. :smiley:
Arthur Machen’in başka bir kitabını yayınlayacak mısınız? Dahası Arthur Machen gibi korku/gotik türünde eser veren başka klasik yazarları yayınlayacak mısınız?

Jeff Vandermeer’in başka bir kitabını yayınlayacak mısınız? Dahası eşiyle birlikte derlediği The Big Book Science Fiction ve The Weird derlemelerini basma şansınız, düşünceniz, planımız var mıdır ?

Ayrıca Neal Stephenson’ın Barok Üçlemesi’nin ikinci cildi ne zaman çıkar? Dahası yazarın tekil kitaplarından da yayımlamayı düşündükleriniz var mıdır?

Son olarak Tim Powers’ın kitaplarını yayınlamaya devam edecek misiniz?


(Alfa Yayınları ) #9

Merhaba,

Başlık yanlış kategoride açıldığı için kusura bakmayın lütfen. En kısa zamanda detaylar halledilecektir ve sorularınız cevaplanacaktır.

İlginiz için teşekkür ederiz.


(Emre ) #10

Kendi kendilerine gelmişlerdir belki (:


(Hazal Çamur) #11

Alfa Yayın Grubu tezcanlıymış yahu :slight_smile: Kitap çıkarmadaki hızları foruma da yansımış diyelim. Demek ki sorularımıza da aynı hızda cevap gelecek :rainbow:

Hallettim ben şimdi. Yeni soru hattımız hayırlı olsun.

@alfakitap 'a bir de buradan hoş geldin diyeyim.


(Hazal Çamur) #12

Duyarlı üyelerimiz :krs: Hassasiyetiniz için teşekkür ederiz.


(Umut K.) #13

O zaman hoşgeldiniz diyorum ve büyük bir sevinç içinde ilk sorumu soruyorum.
H.P. Lovecraft’ın bütün eserlerini, ciltli ve toplu bir şekilde görür müyüz?


#14

Merhabalar, öncelikle hoşgeldiniz. Stanislaw Lem basacağınız doğru mudur? Doğruysa hangi eserlerini göreceğiz elinizden merak ediyorum.


(Ufuk) #15

Mail atmıştım 2 gün önce soru hattı için :joy: acaba önerim mi dikkate alındı? :joy: Forum yönetimi teşekkürler hediyeler beklerim eğer benim mail üzerine açıldıysa, sağlam yazmıştım :joy: Hoşgeldiniz bu arada :slight_smile: @alfakitap

*Eğer mailimle alakası yoksa özelden yazın. Gönderiyi sileyim :joy:


(Hüseyin gök) #16

Aynen ciltli özel baskı çıkmasını çoğu kişi istiyor umarım 3-4 kitaptan oluşan kaliteli bir basımla okuyucuya sunarlar bütün eserlerini.


(Hiçliğin bekçisi…) #17

Hoş geldiniz efenim. Bizi zaman ilerledikçe unutmamanızı ve sorularımızı yanıtsız bırakmamanızı temenni ederim.


(Alper) #18

Hoşgeldiniz…
ALFA’nın burada olması sevindirici, son 1/2 aydır artık ALFA e-postalara yanıt vermeye de başlamıştı ama burada olmanız daha memnuniyet verici. Tekrar Hoşgeldiniz.


(Serhat) #19

Oh be sonunda istediğim bir yayınevi daha aramıza katıldı. Hoşgeldin @alfakitap. Şuan soruların en büyüğü tedarikteki sıkıntı. Çoğumuzun da merak ettiği soru. İnternet sitelerinin çoğunda 10 gün


(rochelle) #20

Gelişinize çok sevindim hoşgeldiniz @alfakitap Mark Twain kitaplarının kapakları birbiriyle uyumlu bir şekilde yenilenerek yeniden çıkacak mı acaba? Almak için sadece bu değişikliği bekliyorum.


(Ahmet Boyraz) #21

Öncelikle hoşgeldiniz, benim tek bir sorum olacak.

PKD Toplu Öyküler 4. cilt ne zaman çıkacak acaba? Kapak tasarımı vs çoktan hazır mı?


#22

Alfa gelmiş Hoşgelmiş :partying_face:

Neal Stephenson’ın tüm basım hakları sizde mi? Şu an çevirisi rezil olduğu için okunamayacak durumda olan Parazit’i (Snow Crash) yeni çeviri ile çıkartma ihtimaliniz var mı? Barok Serisi 2. ve 3. kitapların gelmesi uzun sürer mi?