Alfa Yayınları Klasikler Serisi

resim

Düzülke yeni baskıyı yapmış ve neyseki korktuğumuz olmamış 001 olarak numara verilmiş. :slight_smile:

5 Beğeni

@Agape efsane basılmış :slight_smile:

@alper oku bakalım sen beğenecek misin?

3 Beğeni

Kapak harika. Bu kitap için başka kapak düşünülemez zaten. :vulcan_salute:

2 Beğeni

Eski kapak var bende, kaç kere okuyayım diye ayırdım, bir türlü başlayamadım kitaba.

1 Beğeni

51 numarada bir değişiklik olmuş.

resim

3 Beğeni

Aynen listeyi güncelleyecektim. Bugün müsait olamadım. Kısmetse yarın yeni kapak ve yeni kitapları ekleyip güncelleyecem.

Eski 51. kitap ne olacak onu bilmiyorum. :thinking::thinking:

1 Beğeni

Orayı karıştırmayalım şimdi. :smiley:

Müsait olurlarsa sorarım, bu aralar bir hayli yoğunluk var gibi. :thinking:

1 Beğeni

Tamamdır o zaman, senden haber bekliyorum. 1. kitap ile 153. kitabı ekleyeyim listeye.

1 Beğeni

Siz iki üyenin forumiçi yazılımdan farkı yok ya :smile:
Bir güncelleme olunca içgüdüsel olarak foruma yansıtıyorsunuz sanırım :smile:

Eksik olmayın.

3 Beğeni

Yeni kitap gelmiş.

4 Beğeni
1 Beğeni

Lovecraft Bütün Romanları 148, Bütün Hikayeleri 149 olarak görünüyor. :slight_smile:

2 Beğeni

Baktılar olmuyor, buralar hep boş kaldı, boş kalan yerleri yeni kitaplarla dolduruyorlar :slight_smile:

1 Beğeni

Yeni boşluklar şu şekilde oluşuyormuş aslında;

Kitaplar boşluksuz biçimde (sıraları belli biçimde) hazır oldukça matbaaya gönderiliyormuş. Matbaadan daha çabuk gelenler sonucunda boşluklar oluşuyormuş gibi oluyor. Bazı kitaplar iki kez numara verilmiş ya da aynı kitap iki kez basılmış. Bunları yetkiliye bildirmiştim.

Örneğin;

Joseph Roth İmparator Mezarlığı satışa açılmadan sırasını öğrenmiş listemi güncellemiştim ancak çıkışını bekledim. Zamanla belirledikleri sıraya uygun olarak basacaklar sanırım.

Özellikle 1-2 adet boşluklar genelde matbaa kaynaklı olarak boş kalıp sonra tamamlanıyor.

2 Beğeni

Düzülke ve Arthur Conan Doyle’a ait 7 kitabı edinmek istedim ama ciltli (kırmızı) versiyonlarının olmadığını öğrenince hüzünlendim. Ayrıca, ne talihsiz bir karmaşa bu dizi yahu…

resim

resim

3 Beğeni

Küçük Dorrit (Ciltli)

Küçük Dorrit (Ciltli) - Charles Dickens Kitap Fiyatı & Satın Al | AlfaKitap (Ciltli)

4 Beğeni

Türk Halk Bilmeceleri - 154
İstanbul Masalları - 155
Decameron - 156

1. kitap için hangisi daha hızlı ikinci baskı yaparsa o kitap 51 olarak kabul edilecekmis.

@fortknoxt

1 Beğeni

Eyvallah kardeşim listeyi hemen güncelliyorum. Ya bu kapak konusuna girmeyim girmeyim diyorum ama dayanamıyorum. Bir düzen tutturamadılar şunu. Diğer yayınevleri bu konuda çok başarılı iken @alfakitap bu konuda biraz sıkıntılı.

1 Beğeni