Alfa Yayınları

Alfa bandrolleri alıyor ama tam 2 haftadır kitap mitap çıkarmıyor. Valis ile Lem’leri bekleye bekleye ağaç olduk.

5 Beğeni

Duy sesimizi Alfa. Patlat son dakika haberlerini sevince boğ bizi.

2 Beğeni

Valis ilk kitap bu hafta dağıtıma çıkacakmış. :slightly_smiling_face:

4 Beğeni

Merhaba;
Tim Powers’ın Declare kitabını Alfa yetkililerine sorabilir misiniz? Gündemde var mı?

3 Beğeni

Kitabın hakları yayınevinde değilmiş. Bu nedenle gündemde bulunmuyor.

4 Beğeni

Neyseki tam bu yazıyı okurken, Lem’lere başlanmış, 4 kitap basılmış ve Valis de çıkmış :slight_smile: serinin devamı önümüzdeki günlerde gelecek. Ardından Yüksek şatodaki adam basılacak

12 Beğeni

Peki Stanislaw lem kitaplarının devamları hakkında bir gelişme var mı? :slight_smile:

3 Beğeni

Farseer beklemekten ağaç oldu. (Totem) :smiley:

3 Beğeni

Kör Talih ve İnsanın bir dakikası haftaya matbaaya gönderilecek :slight_smile:

15 Beğeni

Vaay süper haber. Kör talih sürpriz oldu, gelecek bilim kongresi bekliyordum :slight_smile: Teşekkür ederim

4 Beğeni

Yüksek Şatodaki Adam’ı sabırsızlıkla bekliyoruz. Ubik ne zaman gelir?

3 Beğeni

@alfakitap tekrar cevaplar geliyorsa Üç Silahşörler ‘in 3. kitabı ile Michel Zevaco Pardayanlar’ ın son durumu hakkında bilgi verirseniz sevinirim.

7 Beğeni

PKD Toplu Öyküler 4. Ciltte son durum nedir acaba?

7 Beğeni

O da geliyor. Kapakları Lem konusunda görebilirsin. :slight_smile:

5 Beğeni

Yazı basım kalitesi kötü olmuş. Parmaklarımız yazıya değdiğinde yazı akıyor. Stanislaw lem serinizden iki kitap aldım ve pişman oldum. Hele bu yaz sıcaklarında daha da beter olacak. Lütfen bunu düzeltin.

3 Beğeni

Nedense içimden bir ses Gödel, Escher, Bach kitabının telif hakkını Alfa Kitap alacak ve yayımlayacak diyor hep. Daha önce Douglas Hofstadter kitabı yayımlamış olmalarına bağlıyorum bu önseziyi. Pinhan Yayıncılık’a kitabın akıbetini sordum fakat cevap alamadım. Kitap uzunca bir süredir tükenmiş durumda. Eminim benim gibi bir sürü kişi bu kitabın yeni baskısını bekliyordur. Bu mesajım da burada geleceğe dair bir temenni olarak kalsın.

4 Beğeni

Düşük bir ihtimal ama Anubis Kapıları bu ay gelir mi acaba?

3 Beğeni

En ciddi en kaliteli çalışan yayınevlerinden biri Alfa Özellikle polisiye kitaplarını takip ediyorum Yurdumuzda pek başarılamayan seriyi başlayıp bitirme konusunda alkışı hak ediyorlar

7 Beğeni

Alfa yayınlarının, daha önce Ntv yayınlarının başvuru kitapları adı altında bastığı seriyi tekrar basma düşüncesi olur mu acaba? Hem daha önce NTV yayınlarından basılan pek çok kitabı basması hem de yayın politikalarına uyan kitaplar olması açısından Alfa’ya yakıştırdım. @Strenergy sen de iletebilir misin acaba bu soruyu?

11 Beğeni

Bu kitabın ciltli baskısı gelecek mi? @Strenergy müsait bir zaman da sorar mısın? veya şu kitabın bölünmüş hali olabilir mi?

9786254490460 9786051716084_65038

4 Beğeni