Alttaki Üye Hakkında Bir Tahminde Bulun

Kısacası alttaki üye hakkında saygı ve sevgi çerçevesinde bir tahminde bulunacağınız bir konudur bu.Tahminin doğru ya da yanlış olduğunu da bir sonraki arkadaşımız tahmin yapmadan belirtirse oyunumuz amacına ulaşmış olur. :smiley: Hemen başlatıyorum.

Alttaki üye koyu bir Beşiktaşlıdır.

3 Beğeni

Koyu olmasa da Beşiktaşlıyım, doğru. :sweat_smile: Alttaki üye yaz mevsimini hiç sevmiyor olabilir mi?

2 Beğeni

Evet doğru tahmin, yazı ve kışı hiç sevmiyorum.

Alttaki üye bence Nolan filmlerini seviyordur.

2 Beğeni

Bütün filmlerini sevmiyorum, ancak çok sevdiklerim de var tabii ki.

Alttaki üye, denize girmeyi sevmiyor olabilir mi?

2 Beğeni

@Artorias ben sana cvp vereyim arada kaynamasın:) denize girmeyi çok seviyorum ama bu sene sadece 1 kere girebildim kalabalık içinde olmaktan kaçınıyorum

Alttaki üye 25 yaşından küçük diye tahmin ediyorum:)

2 Beğeni

Yanlış tahmin tam 25 yaşındayım.

Alttaki şahıs bence Yüzüklerin Efendisi Okumamışlar Cemiyeti’ne üye.

3 Beğeni

Kesinlikle öyle, hiç olmaz olur mu? :smile:
Bence alttaki üye fantastik seviyor.

3 Beğeni

Seviyorum ama bazı zamanlar canım hiç çekmiyor.

Alttaki üye bırak yemek yapmasını, ocağın nasıl açılacağını bile bilmiyor olabilir.

2 Beğeni

Bu kadar doğru tahmin olur :joy:

Bence alttaki üye bir potterhead

2 Beğeni

Ne yazık ki tutturamadınız. Filmleri izledim ama Potterhead değilim.
Bence alttaki kişi foruma üye. :smiling_imp:

4 Beğeni

Hahaha oğlum çok komik tahmin lan valla yemin ediyom. Baya komik çok üst düzey bir tahmin bu ya. Bunun düzeyini millet de öğrenmesi lazım. Fazla komik yani, hani mesela bazı tahminler yapıyorlar @Arqonquin bu kadar komik değil. Hahaha. Ben şimdi buna gülüyorum ya, yarın gülemiycem diye üzülecem kendim. Hani genel olarak baktığında tahmin şeylerine bunun çok üst düzey kalıyo bu tahmin. Hahaha. Hahaha. Sen bu tahmini bi tane uçak kirala, arkasına koy bu tahmini, yedi düvel duysun bunu. Ulan gülmekten öldüm yemin ediyom bu kadar komik aaa. Yani biraz az komiğini yap bunun, gene gülecem. Çıkalım dağların başına hep beraber halay çekerek bu tahmine gülelim, yani bu tahminin karşılığı çok daha kaliteli tahminlerin önünü de açar, ülke olarak kalkınırız yani. Sen bu tahmini yap Afrikadaki çocuklar açlıktan ölmesin…

Bence alttaki üye forumdaki cemiyetlerden birisinin kurucusu olacak.

5 Beğeni

Şöyle tırt mı tırt bir cemiyetin kurucusuyum çoktan.

Üye işlemleri çok basit: Yarım paket kaçak çay getireni kıdemli üye diye alıyoruz.

Alttaki üye ara sıra ortaokulda hoşlandığıyla evlenseydi ne olurdu diye düşünüyor.

6 Beğeni

Evlenmek değil de napıyor diye düşünmüyor değilim nasıl bir hayatı var acaba. :smiley: Sayılabilir bence bu da.:))

Alttaki üye Zaman Çarkını okumadı bence.

3 Beğeni

Zaman Çarkı mevzusu biraz karışık bende. İlk önce heves edip ciltli olanlardan ilk üçünü temin edip okumuştum. Zamanla gerisini de toplarım dediydim fakat üzerinden çooooook zaman geçti. Anladım ki benim bu seriyi okumaya tekrar ne isteğim var ne de maddi olarak hepsini toplamaya gücüm yeter… Böylece ilk üç cildini arkadaşıma hediye ederek elden çıkardım. Bir daha arkama da bakmadım.

Alttaki üye bence patenle kaymasını biliyordur.

1 Beğeni

Hayııır, bilmiyor. Öğrenmek isterim fakat düşmekten korkuyorum, böyle iyiyim ben. :grin:
@Arqonquin @Akahige hiç güleceğim yoktu, sağ olun. :joy: :joy: :joy:
@Orhan_Kolibandi diyelim ki, herhangi bir cemiyete üye değiliz, peki oraya nasıl üye olacağız? :sweat_smile:
Şimdilik altta bir üye yok ama, alttaki üye Dök Içini Rahatla başlığına bir mesaj bile yazmamış.

1 Beğeni

Arkadaşlar tahmininiz ihtimal dahilinde olmasın lütfen. :smiley: Olabilir mi yerine. Şunu seviyor, bunu sevmiyor. Bunu okudu, bunu okumadı tarzında tahminler yaparsak daha iyi olur. :smiley:

1 Beğeni

Cemiyete üye olmanın cezası üç ay uzaklaştırılmadır. Eğer mücrim şahıs suçunda ısrar ederse üyelikten çıkarılır ki böylelikle potansiyel bir üye haline gelmiş olur.

Bknz: Catch- 22

3 Beğeni

Mesajı 3. defa okuyorum hala :no_mouth: :no_mouth: :no_mouth: böyleyim.

Maalesef yanlış bir tahmin. Yazdım yani. :smiley:

Alttaki üye kesinlikle poker oynamıştır. Sanal da olsa.

1 Beğeni

Hiç oynamadım :grinning: Nasıl oynanacağını da bilmiyorum.

Alttaki üye bunun ne olduğunu bence biliyordur.
resim

1 Beğeni