Alttaki Üyeye Bir Şey Söyle/Bırak

(Halil Oğulcan Karamağara) #22

Selam alttaki üye. Sadece nasıl olduğunu bizlere gerçekten söyle yeter. Bence bu çok zor bir istek. :slight_smile:

Başıma geleni söyledim. İsteyen inanır isteyen inanmaz.

(cemgil yerlikaya) #24

“İnsan tüm şeylerin ölçüsüdür, olanların olduklarının ve olmayanların olmadıklarının”
Protogoras (M.Ö. 490/480 – 420)

Alttaki arkadaşa, hayatın çok esnek, uzlaşılabilir ve kesin yargılardan uzak olduğunu hatırlatmak istedim.

Araç kullanırken yolun sadece sana ait olmadığını hatırla, sinyal ver, kibar ol ve yapacağın en önemsiz hareketin ödeyemeyeceğin sonuçlara yol açacağını sakın aklından çıkarma.

(Halil Oğulcan Karamağara) #26

Selam alttaki üye. Sorumluluklarını hatırla. Zamanını boşa harcama.

(Enver Arman ★) #27

Hakaret büyük bir sorumluluktur. Küfür ettiğin kişinin yaptığı hatayı senin yapmayacağından bu kadar mı eminsin?

(Hüseyin gök) #28

Ufo görmüş masum köylüler sizi :slight_smile:

Zamanında bana söylenmiş beni çok etkileyen cümleleri bırakmak istiyorum buraya.

‘‘Hiçbir şeye ve hiç kimseye geç kalma.’’ Şu sıralar kendime yetişmeye çalışıyorum ben, geç kalmışlığın vereceği pişmanlık duygusunun sokağına uğramaması dileğiyle :woman_mage:

(Orhan Abi) #31

Alttakine söylüyorum:Az ses çıkarın hayvan herifler deli gibi depiniyonuz uyuyamıyoz soğra batron gızıyoh soğra.(Alt kattakine söylüyorum)

(Lanfear ) #32

Yanlış yapmaktan korkma.

(Orhan Abi) #33

Selin hanım algebra sıvında bütün soruları yanlıs yaptım. Aynı mesajı aileme de atabilir misiniz

Kütük olmamak lazım bu hayatta. Ama kütük olan da kütük olduğunun farkına varamıyor ki bu yüzden kütük olmaya devam edecek. Bu nedenle kütükleri fazla dikkate alma ve mümkün olduğunca uzak dur. Bir de checkup yaptır. Akşamları süt içme bir kase yoğurt ye. İyi yaptığını düşündüğün bir şey varsa küçük küçük de olsa yapmaya devam et. Konuşma sırasında kendi kuracağın cümleye konsantre olma önce bi dinle ne diyor adam.
*Buyurucu çıktı kişiliğim karakter testinde :frowning:

(Kittysmew) #35

Niyetinin kötü olmadığını bildiğin birini incitme. Karşıdaki iyi bir şey yapmaya çalışırken bir çuval inciri berbat ettiyse, öfkelenme ona. Kötü bir amacı olmadan yanlış yaptığı şeyler varsa, onu yaptığı şeyin yanlış olduğu hakkında tatlı bir şekilde uyarın yeterli olacaktır. Kalbinde saf kötülük geçmediğini bildiğiniz insanları kırmayın, onlara kin tutmayın.

(Her şey için teşekkürler özellikle balık için) #36

İnsanlar bildiğini okur. Çok da şey etme.