Alttaki Üyeye Bir Şey Söyle/Bırak

Evet Kayıp Rıhtım’ın pek bir kıymetli üyeleri, değişik bir konseptte başlık açmış olayım istedim. Yapılması gereken çok basit: sizden sonraki kişiye okuması için bir şeyler yazın, bir şeyler önerin veya bir link bırakın. Bir öğüt yazabilirsiniz rastgele, hal hatır sorabilirsiniz, içinizden bir şey anlatmak geliyorsa onu anlatabilirsiniz, bir kitap veya dizi önerebilirsiniz, bir şarkı bırakabilirsiniz veya komikli bir video… Bunun gibi daha pek çok şey olabilir. Sizin keyfinize ve yaratıcılığınıza kalmış.

Ben siftahı eeeen klasiklerden bir şarkıyla yapmak istiyorum:

İyi akşamlar herkese!

3 Beğeni

Derdini görüyorum ve artırıyorum…Altta ki üyeye tapu memurlarının da derdinin büyük olduğunu söylüyorum.Milyonlarca ₺lik imza atıyoruz ve hiç bir güvencemiz yok.Kafam da saç kalmadı.Hee bir de 2 ay önce baba oldum.Çok tatlı bir kızım oldu.Adı koyulabilecek en fantastik isim “Zümrüt Anka”.Babalık şahane bir duygu.Ufak bir sıkıntı kitap okumak için ve playstation oynamak için artık zamanımın kalmamış olması.

9 Beğeni

Lütfen, daha az konuşalım, daha fazla düşünelim; daha az kalp kıralım, daha fazla barışalım.

Alttaki saygıdeğer isim: Sözüm size.

4 Beğeni

Tebrik ederim, upuzun ve sağlıklı bir ömür dilerim, ailecek :blush:

5 Beğeni

Teşekkür ederim :smile:

2 Beğeni

Biraz fazla klasik olacak belki ama gülümsemekten ve hayal kurmaktan asla vazgeçme.
Evet şu an romantizm akımına kapılmış gidiyorum. :slight_smile: Mutluyum, huzurluyum.

4 Beğeni

çok uyumak iyi değil

1 Beğeni

Az uyumak da iyi değil…

Kararında uyu. :smiley:

4 Beğeni

Kimsenin uyumasına kalkmasına karışma.

3 Beğeni

Şeytan’a uyma…

1 Beğeni

Flood yapma…, (lanet 20 karakter)

2 Beğeni

Yaratılış destanında firar edenler dağı deler. Biz önümüzü göremeyiz.

Deneyip başarısız olmak hiçbir şey yapmamaktan iyidir

2 Beğeni

Sakın benim gibi gece gece kokoreç yeme!

Keşke yiyip yiyip kilo almasak dediğin oluyor mu senin de? Ben çok yedim ve çok pişmanım da. :confused:

2 Beğeni

Oluyor tabii yav maalesef. :cry: Fakat geçen sene iki ay spor yaparak kas kütlemi biraz artırdım ve yeme kapasitem de arttı. Rahat bir şekilde baklava yemek için spora yazılacağım yine yakın zamanda. Her gün 6-7 dilim yeyince hemen kilo yapıyor. :confused:

Yarın yolda gördüğün ilk kediye benden bir miyav söyle. Eğer kaçmıyorsa azıcık sev.

1 Beğeni

İş yerimde kapımın önüne gelen Garfield’a miyav dedim, anlamadı. Gittim sevdim, hırladı. Pınar aç bitir verdim saniyesinde hiç etti. Dışarı soğuk içeride kalıyor.

Alttaki arkadaş, tanımadığın ilk gördüğün tatlı gülümseyen birine (kız erkek fark etmez) git ve çok tatlı gülümsediğini söyle. (olacakları merakla bekliyoruz)

2 Beğeni

Mesele, telefonuma gelen tehdit mesajları ve isterik aramalarla son buldu maalesef.

Siz siz olun, ilk gördüğünüz kimseye “Tatlı gülümsüyorsun” falan demeyin. Malum, Türkiye’de yaşıyoruz :smiley:

2 Beğeni

Selam alttaki üye. Sadece nasıl olduğunu bizlere gerçekten söyle yeter. Bence bu çok zor bir istek. :slight_smile:

Başıma geleni söyledim. İsteyen inanır isteyen inanmaz.