Andromeda, Narcissa ve Bellatrix: Üç Kız Kardeşin Hikâyesi

Fantastik Canavarlar sitesinde tamamını okumak için: https://fantastikcanavarlar.com/dusunseli/pottermore/andromeda-narcissa-ve-bellatrix-uc-kiz-kardesin-hikayesi/

image

Black Kız Kardeşler birbirlerine bu kadar benzerken nasıl bir o kadar da farklı olabildiler? Eğer kendi çocuklarınıza kendi kafanızdakileri uygulamaya çalışırsanız, ya size boyun eğerler ya da isyan ederler. Cygnus ve Druella Black için üç kızları da bu duruma farklı tepki vermişti. Biri boyun eğdi, biri isyan etti ve biri arada bir yerde kaldı. Üç… (DEVAMI…)

2 Beğeni

Sanırım bir Black ailesi üyesi olsaydım,aşk uğruna Andromeda gibi değerlerimden vazgeçmezdim.Sonuçta ‘Black’ isminin de bir asaleti var şimdi,ne o öyle muggle doğumlu birine aşık olmak falan.Bellatrix bana her zaman çok zeki,ve delirdiğinde bile kararlarını en doğru alan gibi gelmişti.Tabi,Voldi aşkını bunun dışında tutuyorum.Voldemort’a olan aşkını öğrendiğimde,Bellatrix gözümde bir kaç basamak düştü.Bunun yanı sıra Narcissa’ya hep hayrandım,ama sanıyorum bu Black ve Malfoy asaletinden gelen bir hayranlık,yoksa ahım şahım bir karakteri yok.
Ama her zaman,Black kız kardeşlerinin henüz çocukken ve hiç birisi bambaşka alanlara yönelmemişken var olan ilişkilerine daha büyük bir tutkum oldu.Bu özlemim Sirius ve Regulus çocukluğuna da var ne yazık ki.Her zaman ‘onu hiç aramadık.’ cümlesi yüzünden üzülürüm,tabi yine de böyle bir konuda bende aramazdım Dromeda’yı ama olsun.